Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY 
CZWARTEK, 19 października 2017   Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Bstok.pl Ogłoszenia Kosmetyki - dodatkowo. Zarabiaj - dodatkowo.
  OGŁOSZENIA:

Kosmetyki - dodatkowo. Zarabiaj - dodatkowo.
dział:   Usługi

ogłoszenie ID:
252300


Cena: 1000-8000 zł. dodatkowo
Email: cannadrink@op.pl
WWW: http://
Telefon: Więcej na facebooku lub na email.

dodane: 2017-08-26  17:54:35    wyświetleń: 27     ważne do: 2017-10-25   

Dystrybucja kosmetyków i detergentów bez toksyn jako drugie źródło dochodu lub poważny biznes.

Poszukujemy Pań 30-45+ otwartych na nowe możliwości oraz dodatkowy biznes. Obojętnie czy prowadzisz własną firmę czy pracujesz na etacie mamy dla Ciebie propozycję na dodatkowe dochody niezależnie od tego co robisz obecnie. Czy chciałabyś prowadzić biznes ze swojego domu, promować dobre produkty (kosmetyki i domowe detergenty bez toksyn) oraz uczyć inne osoby jak mogą zarabiać z domu nie zmieniając obecnej pracy? Nawiążemy współpracę z Paniami, które poszukują dodatkowych dochodów, potrafią i chcą zbudować grupę klientów na produkty kosmetyczne i detergenty do prania kupowane przez internet.

Sklep internetowy z branży Zdrowia i Urody poszukuje Pań 30-45+ do dodatkowej dystrybucji detergentów, środków do sprzątania i prania oraz kosmetyków bez toksyn. Oferujemy dodatkowe zarobki do Twojego budżetu domowego bez zmiany obecnej pracy. Oferujemy luksusowe kosmetyki pielęgnacyjne, płyny i żele do prania oraz produkty do sprzątania domu bez chlorowych wybielaczy, bez amoniaku, bez fosforanów, bez formaldehydu, bez sztucznych zapachów i bez parabenów. Oferujemy współpracę dla osób szukających dodatkowych dochodów. Nie oferujemy pracy na etacie tylko ciekawy biznes z wysokimi zarobkami ok. 2000-6000zł. Dajemy Ci pomysł na dodatkowe drugie źródło dochodów. Pomysł na mała franczyzę z małą inwestycją. Gotowy pomysł na mały dodatkowy biznes.

Oferujemy szkolenia i wsparcie dla osób rozpoczynających z nami współpracę. Wymagana niewielka inwestycja. Więcej informacji uzyskasz na spotkaniu lub na emaila lub przez Facebooka.
NIE OFERUJEMY PRACY NA ETACIE TYLKO POMYSŁ NA DRUGIE ŹRÓDŁO DOCHODÓW LUB POMYSŁ NA DOCHODOWY BIZNES Z MAŁYM WKŁADEM.
Jeśli myślisz, że to może być coś dla Ciebie wyślij swoje CV na email: cannadrink@op.pl

Najwięcej informacji i szczegółów uzyskasz podczas rozmowy na spotkaniu. Prześlij swoje CV lub zapytanie o współpracę na email. cannadrink@op.pl
Zapraszamy osoby przedsiębiorcze do kontaktu.
Możemy również przesłać informacje w pdf. i filmy video na emaila lub przez Facebooka.

O portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama