PKS Białystok - Miejski Portal Informacyjny Białystok
NIEDZIELA 25 stycznia 2015
Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany

Rozkład PKS - Białystok:




Ostatnia aktualizacja listopad 2008

PrzyjazdyKierunekOdjazdy
07:42 25 zDP
07:56 25 L
11:56 25 U
12:56 25 F
15:55 25 U
17:56 25
19:57 25 wDP
Augustów
przez: KORYCIN,SUCHOWOLA UL.AUGUSTOWSKA
06:30 19 U
07:50 19 F
08:50 19 L
11:30 19 zDP
12:20 19
17:00 19 U
21:00 19 wDP
11:29 25 UV
18:40 25 bP
Biała Podlaska
przez: SIEMIATYCZE D.A.
15:40 18 UV
19:30 18 bP
08:26 25 U
Białowieża
przez: NAREW, UL. MICKIEWICZA
15:10 16 U
19:40 25 U
Białowieża
przez: ZABŁUDÓW, BIELSK PODLASKI D.A.
06:30 18 A
16:58 25 F
17:44 25 S
Białystok
przez: HOŁÓWKI DUŻE
15:40 14 F
16:30 14 S
07:15 25 S
Białystok
przez: HOŁÓWKI DUŻE, BRONCZANY
6:00 14 S
07:33 25 S
Białystok
przez: RZEPNIKI WIEŚ, ZABŁUDÓW, RYNEK
6:10 8 S
18:34 25 S
Biele
przez: BRONCZANY, JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
17:30 14 S
Bielsk Podlaski
przez: BIAŁKI, NAREW, UL. MICKIEWICZA
09:00 16 FE
09:30 25 S
18:40 25 F
Bielsk Podlaski
przez: JUCHNOWIEC KOŚCIELNY, MULAWICZE
07:00 14 F
10:10 14 A
15:30 14 F
05:51 25 A
Bielsk Podlaski
przez: JUCHNOWIEC KOŚCIELNY, WOJSZKI SKRZ.
08:20 25 F
Bielsk Podlaski
przez: JUCHNOWIEC KOŚCIELNY, WYSZKI
13:30 14 F
06:03 25 FV
Bielsk Podlaski
przez: RZEPNIKI
15:40 8 FEV
06:45 25 FV
Bielsk Podlaski
przez: ZABŁUDÓW, RYNEK
19:00 18 6V
07:30 25 UV
09:35 25 +UV
10:15 25 UV
11:23 25 A
12:50 25 UV
14:05 25 FV
14:50 25 UV
15:20 25 FEV
16:20 25 UV
17:50 25 UV
Bielsk Podlaski
przez: ZABŁUDÓW, RYNEK, RYBOŁY
07:50 18 UV
08:20 18 A
10:30 18 UV
11:10 18 AV
12:20 18 UV
13:00 18 SV
14:00 18 UV
15:20 18 UV
17:00 18 UV
17:20 18 BU
18:00 18 UV
20:20 18 UV
Bielsk Podlaski
przez: ZABŁUDÓW, RYNEK, RYBOŁY, KOŻYNO
14:50 18 S
Bobrowniki
przez: GRÓDEK
07:50 15 F
17:30 15 L#
11:14 25 L
20:34 25 L
Bobrowniki
przez: ZAŁUKI, GRÓDEK
07:50 15 CL
Brańsk
przez: BIELSK PODLASKI D.A.
14:05 14 U
07:50 25 FE
15:31 25 U
Brańsk
przez: ŁAPY D.A.
09:20 10 F
10:40 10 U
07:55 25 F^
Chomontowce
przez: GRÓDEK
11:20 15 U^
14:44 25 U^
Chomontowce
przez: ZAŁUKI, GRÓDEK
08:09 25 U
10:30 25 U
12:08 25 F
17:15 25 UV
Ciechanowiec
przez: BIELSK PODLASKI D.A., BRAŃSK P. DW.
05:00 18 F
14:10 18 U
16:30 18 U
09:59 25 F
18:22 25 BU
Ciechanowiec
przez: ŁAPY D.A., BRAŃSK P. DW.
06:00 10 F
08:11 25 S
10:21 25 CLH
Ciechanowiec
przez: ŁAPY D.A., NOWE PIEKUTY
16:40 10 L
00:03 25 6n
06:55 25 S
07:28 25 S
07:33 25 S
07:38 25 F
07:39 25 L+
08:08 25 F
08:43 25 6
09:05 25 S
09:23 25 S
09:48 25 F
11:13 25 S
12:43 25 F
14:05 25 S
14:35 25 S
14:58 25 S
15:23 25 S
15:28 25 F
16:38 25 S
17:19 25 SV
18:58 25 F
21:33 25 S
Czarna Białostocka
przez:
06:00 7 SV
06:45 7 F
07:40 7 S
07:55 7 S
08:20 7 F
09:00 7 S
11:15 7 S
12:40 7 S
12:50 7 S
13:30 7 S
14:00 7 S
14:10 7 F
15:20 7 S
16:00 7 S
16:50 7 CL
17:30 7 F
19:20 7 S
20:10 7 F
22:45 7 An
05:42 25 F
07:38 25 S
08:42 25 S
13:28 25 S
14:35 25 FH
15:03 25 CL
16:42 25 S
Czarna Wieś Kościelna
przez: CZARNA BIAŁOSTOCKA D.K.
07:00 7 SV
10:20 7 S
12:50 7 FH
13:20 7 CL
14:55 7 S
16:50 7 S
17:50 7 S
08:50 25 FV
Czeremcha
przez: ZABŁUDÓW, RYNEK, BIELSK PODLASKI D.A.
14:30 18 FV
08:35 25 F
Czerewki
przez: BRONCZANY, HOŁÓWKI DUŻE
12:30 25 F
Czerewki
przez: BRONCZANY, JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
06:50 14 F
10:50 14 F
09:10 25 CL
Czyżew Kościelny
przez: SOKOŁY
09:01 25 F
Dąbrowa Białostocka
przez: JANÓW, SUCHOWOLA UL. AUGUSTOWSKA, BAGNY
13:45 19 F
15:42 25 U
Dąbrowa Białostocka
przez: KORYCIN, SUCHOWOLA UL. AUGUSTOWSKA, BAGNY
16:25 19 U
08:35 25 U
Dąbrowa Białostocka
przez: KORYCIN, SUCHOWOLA UL. AUGUSTOWSKA, DOMURATY WIEŚ
15:00 19 U
08:27 25 U
09:17 25 U
09:47 25 F
11:47 25 A
12:04 25 +
Dąbrowa Białostocka
przez: SOKÓŁKA
08:55 7 F
10:40 7 U
13:35 7
15:25 7 U
19:35 7 t
Doktorce
przez: BRONCZANY, HOŁÓWKI DUŻE
11:50 14 F
09:28 25 A
13:48 25 F
16:18 25
22:08 25 F
Doktorce
przez: BRONCZANY, JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
07:45 14 L
10:50 14 C
14:30 14
20:20 14 F
06:01 25 A
17:00 25 6
Dolistowo Stare
przez: KNYSZYN - RYNEK
10:00 20 C
15:20 20 CL
17:35 21 F
18:40 20 L
07:31 25 L
09:20 25 FHC
18:11 25 +U
Dolistowo Stare
przez: KNYSZYN - RYNEK, MOŃki D.A, GONIĄDZ
14:30 20 S
14:30 20 FH+U
08:47 25 U
Drohiczyn
przez: JUCHNOWIEC KOŚCIELNY, BIELSK PODLASKI D.A.
17:55 14 U
10:00 25 L
14:05 25 L
Ełk
przez: KNYSZYN - RYNEK, MOŃKI D.A.
13:00 20 L
17:10 20 L
18:20 25 UP
Gdańsk
przez: ŁOMŻA D.A., OSTROŁĘKA D.A., OLSZTYN D.A.
06:10 12 UP
08:30 25 LP
11:35 25 U
17:05 25 UP
Gołdap
przez: KNYSZYN - RYNEK, MOŃKI D.A., EŁK D.A.
07:00 20 UP
12:00 20 L
14:50 20 UP
11:10 25 F
15:10 25 CU
18:10 25 6
Goniądz
przez: KNYSZYN, MOŃKI D.A.
12:45 20 CU
14:30 20 6
06:24 25 F
09:14 25 F
18:50 25 F
Góra
przez: DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, BORSUKÓWKA, KRYPNO KOŚCIELNE
07:00 21 F
16:40 21 F
20:06 25 F
Grajewo
przez: KNYSZYN - RYNEK, MOŃKI D.A., GONIĄDZ
Grajewo
przez: MOŃKI D.A., SZCZUCZYN
14:10 20 157
05:30 25 F
07:04 25 F
07:55 25 CL
09:00 25 S
10:15 25 F
Gródek
przez:
07:10 15 S
14:00 15 BU
14:50 15 F
19:00 15 L
20:40 15 L
16:25 25 BU
Gródek
przez: ZABŁUDÓW, RYNEK, MICHAŁOWO-CENTRUM
13:40 17 CL
06:15 25 CL
07:25 25
09:25 25 +L
17:35 25
Gródek
przez: ZAŁUKI
08:10 15 F
15:10 15
16:20 15 F
09:52 25 F
Hajnówka
przez: KAMIEŃ
06:44 25 F
07:44 25 L
08:24 25 L
08:31 25 A
09:24 25 CU
10:44 25 L
11:44 25 L
12:11 25 A
12:45 25
14:11 25 U
15:14 25 U
16:44 25 F
17:01 25 U
17:39 25 BLV
18:54 25
19:44 25 U
21:29 25 FV
Hajnówka
przez: NAREW, UL. MICKIEWICZA
06:10 16 F
09:10 16
10:40 16 U
12:00 16 F
12:30 16 F
12:40 16 CU
13:10 16 CU
14:05 16 BLV
14:30 16 U
15:00 16
15:50 16 U
17:45 16 FV
18:20 16 U
19:50 16 L
09:43 25 SCU
15:48 25 L
Hajnówka
przez: TRYWIEŻA
07:10 16 L
11:30 16 L
16:40 16 L
08:56 25 F
Hajnówka
przez: ZABŁUDÓW, RYNEK, SUSZCZA
Hajnówka
przez: ŻEDNIA, BONDARY
10:00 15 U
12:48 25 L
17:24 25 U
Hajnówka
przez: ŻEDNIA, SUSZCZA
08:00 15 L
12:40 15 F
14:40 15 L
07:35 25 FH07:41
09:00 25 +L
09:30 25 FH
09:36 25 S
12:00 25 +L
13:30 25 F
15:40 25 F
17:20 25 F
20:22 25 F
Halickie
przez: SKRYBICZE
06:35 8 F
07:50 8 +L
08:15 8 F
10:50 8 +L
12:20 8 S
12:20 8 FH
14:30 8 FH
14:30 8 S
16:10 8 S
16:10 8 FH
19:30 8 F
05:36 25 F
Izbiszcze
przez: BARSZCZEWO
04:15 1 F
08:36 25
10:02 25 A
12:11 25 +U
14:08 25
17:00 25 B
18:42 25 U
Jałówka
przez: ZABŁUDÓW, RYNEK
06:50 17 A
06:50 17 +U
10:20 17
13:00 17 B
15:10 17 U
17:10 17
10:26 25 BU
15:16 25
Janów
przez: BOMBLA
11:05 22 BU
15:35 22 U
07:23 25 6
10:20 25
14:23 25 B
17:46 25 +U
19:48 25 +U
Janów
przez: CZARNA BIAŁOSTOCKA D.K.
07:50 7 A
10:50 7
15:10 7
16:30 7 F
07:15 25 CU
Janów
przez: KORYCIN
20:22 25 S
Jasionówka
przez: KNYSZYN
Jasionówka
przez: RYBNIKI
18:40 22 S
15:30 25 S
Jezierzysk
przez: CZARNA BIAŁOSTOCKA D.K.
13:20 7 S
18:50 7 F
07:30 25 F
09:20 25 6
13:20 25 U
17:45 25 F
Kaniuki
przez: ZABŁUDÓW, DAWIDOWICZE
05:10 18 F
07:00 18 6
11:00 18 U
15:25 18 F
10:50 25 UP
Kętrzyn
przez: ŁOMŻA D.A., PISZ D.A., MRĄGOWO D.A.
13:30 12 UP
09:10 25 F
Kleszczele
przez: NAREW, HAJNÓWKA D.A.
13:10 16 F
07:34 25 F
Klewinowo
przez: KUDRYCZE
06:25 8 F
05:48 25 F
21:34 25 Fm
Knyszyn
przez: LETNIKI, OBRUBNIKI WIEŚ
20:00 6 Fm
22:00 6 Fm
07:40 25 S
Kobylin-Borzymy
przez: WANIEWO, KUROWO, PSZCZÓŁCZYN
08:24 25 L
Kolno
przez: JEDWABNE, STAWISKI
15:40 12 L
13:20 25 L
16:20 25 L
Kolno
przez: ŁOMŻA D.A., MAŁY PŁOCK
10:30 12 L
12:00 12 L
17:10 12 L
08:45 25 UP
Kołobrzeg
przez: OSTROŁĘKA D.A., OLSZTYN D.A., GDAŃSK D.A.
20:00 12 UP
07:12 25 Fc
07:16 25 4
11:24 25 U
15:49 25 +L
Korycin
przez: KNYSZYN - RYNEK
08:00 21 U
11:35 11 4
11:35 21 Fc
12:55 21 +L
06:30 25 F
15:30 25 F
18:28 25 F
20:18 25 6
Kruszewo
przez: BARSZCZEWO
05:00 1 F
06:00 1 A
07:30 1 L
09:50 1 F
11:30 1 U
19:45 1 F
07:30 25 F
07:33 25 6
09:00 25 L
11:20 25 F
13:00 25 U
16:55 25 CL
17:10 25 F
21:10 25 F
Kruszewo
przez: BARSZCZEWO, IZBISZCZE
14:00 1 F
17:00 1 F
18:50 1 6
09:28 25 F
13:58 25 F
Kruszewo
przez: CHOROSZCZ
08:00 1 F
12:30 1 F
19:15 25 +U
Kruszyn
przez: DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, BORSUKÓWKA, KRYPNO KOŚCIELNE
16:40 21 +U
09:06 25 F
11:55 25 +L
Kruszyniany
przez: SUPRAŚL PLAC KOŚCIUSZKI, SZUDZIAŁOWO, KRYNKI RONDO
07:50 5 +L
16:50 5 U
11:10 25 BL
14:45 25 S
17:55 25 Fn
Krynickie
przez: ZABŁUDÓW
09:30 2 BL
13:00 2 S
16:20 2 Fn
07:35 25 U
08:10 25 S
08:50 25 CT
18:20 25
Krynki
przez: SUPRAŚL PLAC KOŚCIUSZKI, SZUDZIAŁOWO
15:20 5
18:30 5
08:25 25 F@
09:10 25 +L
13:20 25 Fn
Krypno Kościelne
przez: DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, BORSUKÓWKA
06:35 21 F07:00
11:15 21 F
14:00 21 Fn
Kulikówka
przez: DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, LETNIKI
10:05 6 +L
06:34 25 F
07:28 25 F
11:44 25 +L
13:44 25 Fm
15:19 25 Fm
18:14 25 F
Kulikówka
przez: LETNIKI
05:10 6 F
06:10 6 F
12:30 6 Fm
14:05 6 Fm
16:50 6 F
09:47 25 CU
Lipsk
przez: CZARNA BIAŁOSTOCKA ZOR., SOKÓŁKA, DĄBROWA BIAŁOSTOCKA D.A.
13:55 7 U
Lipszczany
przez: CZARNA BIAŁOSTOCKA ZOR., SOKÓŁKA, DĄBROWA BIAŁOSTOCKA D.A.
06:35 7 A
14:35 25 F
Liza Nowa
przez: RYNKI, ŁAPY D.A., POŚWIĘTNE
13:00 10 FE
16:00 10 F
12:25 25 NP
20:07 25 P
Lublin
przez: SIEMIATYCZE D.A., BIAŁA PODLASKA D.A.
06:40 18 P
13:35 18 hP
13:59 25 F
16:25 25 F
Łapy
przez: BOKINY
13:45 10 FE
18:00 10 FE
07:18 25 FE
Łapy
przez: BOROWSKIE OLKI, UHOWO
11:18 25 FE
15:38 25 F
Łapy
przez: JUCHNOWIEC KOŚCIELNY, DOKTORCE
12:30 14 F
18:00 14 L
06:13 25 F
09:20 25 L
12:00 25 CL
14:50 25 F
17:30 25 FE
Łapy
przez: POMIGACZE
09:30 10 CL
11:30 10 F
12:40 10 F
14:40 10 B
17:20 10 F
07:40 25 BL
10:25 25 F
14:34 25 F16:25
17:10 25
Łapy
przez: RYNKI
05:35 10 FE
07:20 10 F
11:20 10 F
13:00 10 CL
15:00 10 F
12:00 25 F
Łapy
przez: TUROŚŃ KOŚCIELNA, TUROŚŃ DOLNA, SURAŻ
09:30 10 F
18:08 25 D
Łomża
przez: KOBYLIN-BORZYMY, WYSOKIE MAZOWIECKIE D.A., ZAMBRÓW D.A.
08:50 25 L
Łomża
przez: RUTKI SKRZ., ZAMBRÓW D.A.
16:20 11 L
09:00 25 S
15:00 25 L
Łomża
przez: RUTKI-KOSSAKI, GAĆ
14:20 11 L
06:38 25 F
11:48 25 L
18:40 25
20:18 25 K
Łomża
przez: WIZNA
07:00 12 F
14:00 12
15:20 12 U
20:40 12 K
07:40 25 L
09:40 25 U
17:40 25 Un
Łomża
przez: WIZNA SKRZ.
11:30 12 S
13:20 12 L
19:20 12 Un
10:02 25 U
15:47 25 7UE
Łosice
przez: SIEMIATYCZE D.A.
11:15 18 7UE
16:40 18 U
07:49 25 F$
Michałowo
przez: GRÓDEK, ZUBRY
05:45 25 F
06:30 25 L
07:20 25 L
07:50 25 F
Michałowo
przez: ZABŁUDÓW, RYNEK
13:40 17 F
16:00 17 F
18:20 17 L
19:15 17 F
20:40 17 BL
06:15 25 F
09:25 25 F
15:42 25 BL
Michałowo
przez: ZAŁUKI, GRÓDEK
06:40 15 F
13:00 15 L
18:10 15 F
Michałowo
przez: GRÓDEK
12:20 15 F
17:47 25 S
Mońki
przez: CZARNA BIAŁOSTOCKA D.K.
06:20 25 6
07:20 25 S@
09:12 25 S
Mońki
przez: DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, BORSUKÓWKA, PEŃSKIE
09:45 21 6
15:25 21 A
19:00 21 F
07:18 25 CL
10:15 25 BU
17:10 25 BU
Mońki
przez: DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, BORSUKÓWKA, TRZCIANNE
08:30 25 S
Mońki
przez: DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, KNYSZYN - RYNEK
17:50 20 BU
07:35 25 F
15:15 25 F
17:25 25 BL
Mońki
przez: JASIONÓWKA
06:15 22 F
15:25 22 A
05:34 25 F
06:35 25 F
07:10 25 FE
09:20 25 S
09:30 25 FV
18:15 25 F
Mońki
przez: KNYSZYN - RYNEK
05:20 20 FV
08:20 20 F
11:10 20 F
11:50 20 L
13:50 20 F
15:00 20 S
19:20 20 L
07:30 25 F
Mońki
przez: KNYSZYN, BOBRÓWKA
15:30 20 F
10:14 25 A
Mońki
przez: KNYSZYN, CIESZE
13:30 20 S
16:50 20 FE
08:31 25 6
08:40 25 +L
Mońki
przez: KNYSZYN - RYNEK, JASIONÓWKA, JAŚWIŁY
08:25 25 F
Mońki
przez: KNYSZYN - RYNEK, JAŚWIŁY
07:20 25 F
11:45 25 F
15:00 25 L
18:45 25 S6
Mońki
przez: KNYSZYN - RYNEK, TRZCIANNE
05:50 20 F
06:40 20 S
06:50 20 FH6
10:30 20 +U
10:50 20 F
14:20 20 S
16:00 20 F
16:00 20 CL
17:55 25 7DP
Mrągowo
przez: ŁOMŻA D.A.
06:25 12 7DP
Narew
przez:
15:30 16 F
08:18 25 AdL
Narewka
przez: ŻEDNIA, ODNOGA-KUŹMY
15:20 15 BUn
07:27 25 F
10:42 25 U
18:27 25
19:22 25 BU
Nowy Dwór
przez: SOKÓŁKA, DĄBROWA BIAŁOSTOCKA D.A.
05:25 7 CSU
05:25 7 FH
19:35 7 5
08:35 25 F
11:45 25 F
Obrubniki
przez: DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, LETNIKI
10:05 6 F
10:05 6 +L
09:35 25 S
11:44 25 6
16:44 25 L
Obrubniki
przez: LETNIKI
07:15 6 F
08:15 6 S
10:20 6 6
15:25 6 L
10:13 25 UP
Olsztyn
przez: ŁOMŻA D.A., NOWOGRÓD
13:00 12 UP
13:50 25 UP
21:55 25 DP
Olsztyn
przez: ŁOMŻA D.A., OSTROŁĘKA D.A.
09:10 12 DP
16:00 12 UP
07:39 25 S
Orla
przez: ZABŁUDÓW, RYBOŁY
15:38 25 F
19:54 25 +L
Osowiec
przez: KNYSZYN, MOŃKI D.A., GONIĄDZ
12:45 20 F
15:50 20 +L
08:30 25 L
09:50 25 A
13:22 25 L
16:30 25 L
19:20 25 bL
Ostrołęka
przez: ŁOMŻA D.A.
11:00 12 A
12:20 12 L
16:30 12 L
18:10 12 L
21:10 12 bL
17:55 25 aLEP
Ostrów Mazowiecka
przez: ZAMBRÓW OSIEDLE
18:30 11 aLEP
07:12 25 F
15:57 25 S
17:27 25 Fn
20:27 25 F
Pańki
przez: CHOROSZCZ
05:55 1 F
14:40 1 S
16:10 1 Fn
19:10 1 F
12:08 25 F
Peńskie
przez: DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, BORSUKÓWKA, KRYPNO KOŚCIELNE
09:45 21 F
06:24 25 F
Pierekał-Zawały
przez: CZARNA BIAŁOSTOCKA D.K.
05:00 7 F
15:50 7 S
08:49 25 U
Pisz
przez: KNYSZYN, MOŃKI D.A., GRAJEWO D.A.
13:20 20 U
13:09 25 F
Podozierany
przez: GRÓDEK
10:10 15 F$
10:34 25 B
Podozierany
przez: ZABŁUDÓW, RYNEK, MICHAŁOWO-CENTRUM
07:50 17 B
07:17 25 F@
14:42 25 F
16:22 25 F
17:12 25 S
Pogorzałki
przez: DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE
05:50 21 F
13:15 21 F
14:55 21 F
15:45 21 S
16:22 25 U
Ponarlica
przez: SOKÓŁKA, SIDRA
08:32 25 F
Porośl-Wojsławy
przez: RYNKI, ŁAPY D.A.
10:01 25 U
Przasnysz
przez: ŁOMŻA D.A., OSTROŁĘKA D.A.
14:40 12 U
13:13 25 L
Rajgród
przez: KNYSZYN, MOŃKI D.A., GONIĄDZ, GRAJEWO UL.POPIOŁUSZKI/DWORZEC
07:40 20 L
05:32 25 F
Rostołty
przez: BRONCZANY, HOŁÓWKI DUŻE
Rostołty
przez: JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
04:15 14 F
09:35 25 +UV
Rudka
przez: ZABŁUDÓW, BIELSK PODLASKI D.A.
19:00 18 BUV
Rudka
przez: ŁAPY D.A., BRAŃSK P. Dw.
08:20 10 CL
12:08 25 CL
Rudka
przez: BRAŃSK P. Dw., BIELSK PODLASKI D.A., ZABŁUDÓW - RYNEK
Rzepniki
przez: ZABŁUDÓW, RYNEK
06:10 8 S
09:30 25 S
15:47 25 F
Rzepniki
przez: KUDRYCZE
07:50 8 S
14:20 8 S
14:20 8 FH
16:25 25 UP}
Rzeszów
przez: SIEMIATYCZE D.A., ŁOSICE D.A., RADZYŃ PODLASKI D.A., LUBLIN D.A., KRAŚNIK D.A., JANÓW LUBELSKI D.A.
09:35 18 UP}
07:28 25 S
Sawino
przez:
09:27 25 UP
Sejny
przez: KORYCIN, SUCHOWOLA UL. AUGUSTOWSKA, AUGUSTÓW D.A.
16:00 19 UP
14:50 25 NP
Sejny
przez: KORYCIN, SUCHOWOLA UL. AUGUSTOWSKA, AUGUSTÓW D.A., SUWAŁKI
05:30 19 NP
10:22 25 U
Siderka
przez: SOKÓŁKA, SIDRA
14:25 7 U
20:49 25 Fm
Sidra
przez: SOKÓŁKA
17:50 25 57GV
Siedlce
przez:
18:40 18 57GV
10:14 25 N
Siedlce
przez: SIEMIATYCZE D.A., ŁOSICE D.A.
14:40 18 N
07:24 25 S
08:39 25 S
Siekierki
przez: ZŁOTORIA WIEŚ
06:25 13 S
07:30 13 S
07:35 25 U
09:09 25 U
09:45 25 U
13:35 25 U
14:30 25 U
17:39 25 7U
18:20 25 BU
Siemiatycze
przez: BIELSK PODLASKI D.A.
11:50 18 PU
13:20 18 U
15:00 18 U
Siemiatycze
przez: BIELSK PODLASKI D.A., KLESZCZELE, NURZEC-STACJA
16:00 18 U
09:25 25 U
Siemiatycze
przez: HAJNÓWKA D.A., KLESZCZELE, CZEREMCHA-WIEŚ
13:45 16 U
Siemiatycze
przez: JUCHNOWIEC KOŚCIELNY, BIELSK PODLASKI D.A.
18:10 14 7U
19:00 14 U
14:00 25 U
Siemiatycze
przez: ŁAPY D.A., BRAŃSK P. DW.
13:20 10 U
14:30 10 U
06:47 25 6
07:07 25 FH
07:42 25 6
Sokółka
przez: CZARNA BIAŁOSTOCKA D.K.
07:23 25 F
Sokółka
przez: CZARNA BIAŁOSTOCKA D.K., JANÓW
05:09 25 U
06:09 25 U
06:10 25 SV
06:44 25 F
08:09 25 F
08:55 25 UV
11:39 25 A
12:05 25 FV
13:09 25 U
13:49 25 F
14:49 25
15:49 25 F
17:00 25 FV
18:29 25 +U
Sokółka
przez: CZARNA BIAŁOSTOCKA ZOR.
06:20 7 SV
08:00 7 U
09:50 7
11:00 7 F
11:30 7 U
12:00 7 A
12:15 7 FV
13:10 7 U
14:45 7 F
15:40 7 F
16:10 7 L
17:00 7
17:20 7 FV
18:00 7 S+U
18:30 7 U
18:45 7 +U
20:00 7 +U
20:40 7 U
21:30 7 Fm
07:20 25 F
Sokółka
przez: CZARNA BIAŁOSTOCKA ZOR., LIPINA
14:20 7 F
05:55 25 A
Sokółka
przez: KORYCIN, JANÓW
15:45 19 U
07:38 25 U
09:18 25 A
11:58 25
15:18 25 U
16:38 25
Sokółka
przez: SUPRAŚL PLAC KOŚCIUSZKI, WIERZCHLESIE
07:50 5 A
10:00 5 A
14:00 5 SCU
15:50 5 U
19:10 5 B
06:01 25 A
17:00 25 6
Stare Dolistowo
przez: KNYSZYN
10:00 20 C
15:20 20 CL
17:35 21 F
18:40 20 L
07:31 25 L
09:20 25 FHC
18:11 25 +U
Stare Dolistowo
przez: KNYSZYN, MOŃKI D.A., GONIĄDZ
14:30 20 S
14:30 20 FH+U
08:18 25 1L
Stare Masiewo
przez: ŻEDNIA, ODNOGA-KUŹMY
15:20 15 5
06:16 25 F
07:20 25 S
Strabla
przez: BRONCZANY, JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
04:15 14 F
05:15 14 S
05:23 25 A
06:28 25 F
07:28 25 L
08:06 25 S
08:51 25 F
09:23 25 CU
09:35 25 S
11:13 25 BU
12:15 25 +U
12:48 25 A
13:13 25 +L
13:43 25 F
14:50 25 U
15:13 25 S
15:43 25 L
16:43 25 FHCU
16:53 25 S
18:13 25 L
19:40 25 Ln
21:18 25 F
22:23 25 CLn
23:28 25
Studzianki
przez: WASILKÓW
04:20 4 A
05:10 4 F
06:20 4 L
07:35 4 F
08:10 4 CU
10:00 4 BU
10:50 4 +U
11:30 4 A
12:00 4 +L
12:30 4 F
13:30 4 U
14:00 4 S
14:30 4 L
15:30 4 FHCU
15:40 4 S
17:00 4 A
17:10 4 +L
18:20 4 Ln
20:10 4 F
21:10 4 CLn
22:20 4 Fn
09:19 25 F
13:24 25 +U
Suchowola
przez: KNYSZYN, STARE DOLISTOWO
15:20 20 F
07:03 25 F
14:48 25 FG
17:07 25 +Lm
Suchowola
przez: KORYCIN
09:50 19 +U
11:30 19 FG
19:00 19 BLm
06:35 25 F
08:40 25 F
10:20 25 S
13:20 25 S
13:50 25 L
16:20 25 F
18:40 25 S
Supraśl
przez:
05:30 5 F
07:20 5 F
09:00 5 S
12:00 5 S
12:30 5 L
15:00 5 F
17:20 5 S
08:38 25 S
15:29 25 S
Supraśl
przez: CIASNE
07:05 4 S
14:00 4 S
06:05 25 F
Suraż
przez: RYNKI
19:20 10 U
Suraż
przez: TUROŚŃ DOLNA
04:30 10 F
21:01 25 U
Suraż
przez: TUROŚŃ KOŚCIELNA, TUROŚŃ DOLNA
07:27 25 LP
08:57 25 LP
09:22 25 L
10:47 25 UP
13:20 25 UP
17:22 25 N
18:23 25
19:27 25 LnP
21:35 25 Un
Suwałki
przez: KORYCIN, SUCHOWOLA UL. AUGUSTOWSKA, AUGUSTÓW D.A.
07:00 19 UP
10:20 19 LP
12:30 19
13:00 19 UP
13:30 19 L
14:40 19 LP
15:30 19 UnP
18:10 19 NP
20:15 19 LnP
18:02 25 U
Szaciły
przez: SUPRAŚL PLAC KOŚCIUSZKI, KRYNKI RONDO
11:56 25 U
15:11 25
Szaciły
przez: SUPRAŚL PLAC KOŚCIUSZKI, SZUDZIAŁOWO, KRYNKI RONDO
07:50 5 +U
08:00 5 A
11:20 5
14:20 5 U
22:30 25 UP
Szczecin
przez: OSTROŁĘKA D.A., PŁOCK D.A., PIŁA D.A.
08:30 12 UP
07:42 25 157
Szczuczyn
przez: KNYSZYN, MOŃKI D.A.
08:46 25 U
Śledzianów
przez: ŁAPY D.A., DROHICZYN
15:10 10 U
07:35 25 F
10:10 25 F
17:10 25 F
22:07 25 F
Turośń Dolna
przez: POMIGACZE
06:20 8 F
08:50 8 F
15:50 8 F
21:00 8 F
14:30 25 F
16:05 25 FE
18:55 F
Tykocin
przez: SANIKI
08:00 13 FE
12:50 13 F
05:43 25 F
08:53 25 F
10:50 25 S
16:23 25 F
Tykocin
przez: STARE JEŻEWO
07:20 25 S
07:55 25 6
17:24 25 S
Tykocin
przez: STARE JEŻEWO, SIERKI WIEŚ
06:50 13 F
14:20 13 F
15:30 13 S
17:00 13 F
18:30 13 F
07:10 25 F
08:35 25 F
09:35 25 F
11:10 25 F
13:28 25 S
14:50 25 BL
15:25 25 S
16:00 25 F
17:10 25 A
19:10 25 F
20:50 25 Fm
Tykocin
przez: ZŁOTORIA WIEŚ
05:30 13 F
06:00 13 S
07:00 13 F
08:10 13 F
09:05 13 S
09:30 13 F
12:00 13 S
13:10 13 L
13:50 13 S
14:30 13 F
15:40 13 A
16:30 13 S
17:40 13 F
21:20 13 F
07:27 25 S
Tykocin
przez: ZŁOTORIA WIEŚ, SANIKI
18:44 25 N
Warszawa
przez: SIEMIATYCZE D.A., ŁOSICE D.A., SIEDLCE D.A.
07:15 18 N
10:45 25 LP
14:05 25 UP
22:05 25 UP
Warszawa
przez: ZAMBRÓW D.A., OSTRÓW MAZOWIECKA D.A.
05:20 11 UP
13:10 11 UP
10:20 25 fLP
Węgorzewo
przez: KNYSZYN, EŁK D.A., GIŻYCKO D.A./D.K.
15:10 20 fLP
19:25 25 UłP
Wrocław
przez: ZAMBRÓW D.A., OSTRÓW MAZOWIECKA,D.A., WARSZAWA DW. ZACH. D.A., CZĘSTOCHOWA D.A., OPOLE D.A.
06:50 11 UjP
Wysokie Mazowieckie
przez: BOKINY, JEŃKI, KUROWO, KOBYLIN-BORZYMY
14:50 10 L
07:17 25
09:06 25 F
11:33 25 U
14:10 25 L
Wysokie Mazowieckie
przez: BOKINY, SOKOŁY
07:50 10 L
10:00 10 S
11:10 10 F
12:50 10 L
16:30 10 Un
08:34 25 L
10:49 25 L
Wysokie Mazowieckie
przez: STARE JEŻEWO, KOBYLIN-BORZYMY
12:00 11 L
14:15 11 N
13:33 25 F
17:00 25 B
Zabiele
przez: KNYSZYN, STARE DOLISTOWO
10:00 20 F
13:40 20 B
05:25 25 F
08:20 25 F
09:10 25 S
Zabłudów
przez:
04:30 2 L
07:05 2 S
07:50 2 S
22:20 2 Ln
05:57 25 L
07:12 25 L
08:57 25
14:57 25 S
15:47 25
17:22 25 6
19:12 25 A
20:42 25 F
21:55 25 Ln
23:34 25 Ln
Zabłudów
przez: RAFAŁÓWKA
04:05 3 F
05:45 3 L
07:25 3
13:25 3 S
14:15 3 U
17:40 3
19:15 3 F
20:30 3 Ln
11:10 25 U
13:10 25 U
17:35 25 F
19:20 25 +
Zabłudów
przez: ZAJEZIERCE
09:15 3 U
11:15 3 U
15:40 3 S6
07:28 25 S
Zaczerlany
przez: BARSZCZEWO
06:30 1 S
07:13 25 S
Zajezierce
przez:
06:00 3 S
11:45 25 DP
Zakopane
przez: WARSZAWA DW. ZACH. D.A., ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY, KATOWICE D.A., KRAKÓW R.D.A
15:35 11 NiP
12:07 25 F
Zaleszany
przez: ZABŁUDÓW
Zambrów
przez: BOKINY, SOKOŁY, WYSOKIE MAZOWIECKIE D.A.
18:40 10 D
07:30 25 L
08:27 25 L
09:45 25 N
12:37 25 U
15:30 25 CU
16:05 25 F
17:50 25 Nn
19:30 25 nCU5
Zambrów
przez: MĘŻENIN
08:20 11 L
10:40 11 N
12:30 11 L
14:30 11 L
15:10 11 U
18:00 11 Nn
20:00 11 nCU5
08:18 25 S
Zdroje
przez: CZARNA BIAŁOSTOCKA D.K., JEZIERZYSK
09:45 25 DP
Zielona Góra
przez: ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY, POZNAŃ RONDO RATAJE
20:10 11 NiP







Legenda:


$ - DO ŚWISŁOCZAN ZAJEŻDZA W DNI ROBOCZE 1,2,5
* - KURS Z CENĄ PROMOCYJNĄ(WSZYSTKIM) NA ODCINKU BIAŁ. - GRÓDEK
@ - KURSUJE ULICĄ ANTONIUKOWSKĄ
^ - DO I Z CHOMONTOWIEC WE WTOREK POZOSTAŁE DNI BOBROWNIKI
} - KURS WYKONYWANY WSPÓLNIE Z PKS RZESZÓW
+ - KURSUJE W DNI ŚWIĄTECZNE (NIEDZIELE I ŚWIĘTA)
1 - KURSUJE W PONIEDZIAŁKI
4 - KURSUJE W CZWARTKI
5 - KURSUJE W PIĄTKI
6 - KURSUJE W SOBOTY ORAZ 2 i 23.V
7 - KURSUJE W NIEDZIELE
a - KURSUJE W DNI 5,7
A - NIE KURSUJE W NIEDZIELE ŚWIĘTA
b - KURSUJE W DNI 5,7, NIE KURSUJE NA WAKACJACH
B - KURSUJE CODZIENNIE OPRÓCZ SOBÓT ORAZ 2 I 23 V
c - NIE KURSUJE W CZWARTKI
C - KURSUJE W SOBOTY,NIEDZIELE,ŚWIĘTA ORAZ 2 i 23.V
d - NIE KURSUJE W PONIEDZIAŁEK
D - NIE KURS. WIGIL, SYLW.1,2 DZ.ŚW.B.N.,WIELK.,N.R.,WLK. SOBOTA
e - KURSUJE W SOBOTY I PONIEDZIAŁKI
E - NIE KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH
F - KURSUJE W DNI ROBOCZE OPRÓCZ 10.XI, 2.I i 12.VI
G - NIE KURSUJE W WAKACJE I FERIE SZKOLNE
H - KURSUJE W OKRESIE WAKACJI I FERII SZKOLNYCH
i - NIE KURSUJE 23,24,31 GRUDNIA ORAZ WIELKI PIĄTEK i SOBOTA
j - NIE KURSUJE 31 GRUDNIA
K - KURSUJE W NIEDZIELĘ I ŚW. POPRZEDZAJĄCE DNI NAUKI SZKOLNEJ
L - NIE KURSUJE 1i2 DZ.ŚW.B.NAR. i WIELK., NOWY ROK
l - W OKRESIE WAKACJI KURSUJE PRZEZ OŚR. JEZIORO BIAŁE
ł - NIE KURSUJE 2 STYCZNIA
m - NIE KURSUJE W WIGILIĘ I SYLWESTRA
N - NIE KURSUJE W 1 DZIEŃ ŚW.B.NAR. i WIELKANOCY
n - NIE KURSUJE W WIGILIĘ, 31 GRUDNIA I W WIELKĄ SOBOTĘ
P - KURS POŚPIESZNY
S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
T - NIE KURSUJE W 2 DZ.ŚW.B.NAR i 2 DZ. WIELKANOCY
t - NIE KURSUJE W PIĄTKI
U - NIE KURSUJE W 1 DZ.ŚW.B.NAR i WIELKANOCY, NOWY ROK
V - KURS PRZYŚPIESZONY
z - KURSUJE W SOBOTY W OKRESIE ROKU AKADEMICKIEGO (1.10-30.06)
w - KURSUJE W NIEDZIELE W OKRESIE ROKU AKADEMIC. (1.10-30.06)



Dodatkowa Informacja PKS:

tel. 9316
tel. 085 745 80 18
www.pks.bialystok.pl



Miejski Portal Informacyjny Bstok.pl nie bierze odpowiedzialności
za ewentualne zmiany w rozkładzie jazdy wprowadzone przez PKS.