Reklama

Konkurs: LED ZEPPELIN SHOW by Zeppelinians 

Nie przegap okazji, by doświadczyć niezapomnianego koncertu grupy Zeppelinians, która swoją interpretacją utworów legendarnego zespołu LED ZEPPELIN zdobyła uznanie w całej Europie. Koncert odbędzie się 17 maja 2024 roku o godzinie 20:00 w Sześcian Pub na ulicy Warszawskiej 34, w ramach trasy FLIGHT OVER POLAND 2024. Zespół, którego działalność została doceniona przez wybitne osobowości polskiego radia, oferuje ponad dwugodzinne show, będące hołdem dla twórczości Zeppelinów. Dla fanów muzyki LED ZEPPELIN to wyjątkowa okazja, by na żywo doświadczyć magicznej atmosfery i energii, jaką tworzą Zeppelinians na scenie. Mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia na ten koncert – wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Rozwiązanie konkursu: 15 maja

Reklama

Pytanie: W którym roku został założony zespół Zeppelinians, który z pasją oddaje hołd muzyce LED ZEPPELIN?

    Oświadczam, iż zapoznałam(em) się i akceptuję wszystkie warunki przewidziane w regulaminie konkursu.
    Regulamin konkursu

    Wyrażam zgodę na zbieranie, przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie w celach związanych z obsługą konkursu przez administratora danych osobowych tj. Test Plus” Tomasz Radzewicz, ul. Hubala 11/2, 15-174 Białystok, e-mail konkursy@bstok.pl. Rozumiem, że podaję dane dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w konkursie i przekazaniu nagród.
    Dane osobowe Uczestników nie będą przekazywane i nie będą profilowane. Uczestnik ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Dane osobowe Uczestników zostają usunięte po 1 miesiącu od daty zakończenia konkursu. Dane osobowe Laureatów zostają usunięte niezwłocznie po upływie 3 miesięcy po ukończeniu konkursu.

    Reklama