Reklama

Konkurs: Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów – „Złoty jubileusz: 50 lat na 100%”. Charyzmatyczny wokalista postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową z wybitnymi muzykami i pełną niezapomnianych przebojów. 

W tym roku rusza z Zespołem Mistrzów w trasę 55 – lecia, na której znajdzie się kilkadziesiąt koncertów we wszystkich większych polskich miastach. Koncerty będą podróżą przez dekady z przystankami na wielkie hity i przeboje, które przez wszystkie lata grały w duszy Krzysztofa Cugowskiego.

Na liście miast nie zabraknie Białegostoku. Koncert odbędzie się 17 czerwca o godz. 19:00 w Operze i Filharmonia Podlaska na ulicy Odeskiej 1. Dla użytkowników Portalu Bstok.pl przygotowaliśmy do wygrania 1 podwójne zaproszenie.

Reklama

Rozwiązanie konkursu: 12 czerwca

Pytanie: W którym mieście urodził się Krzysztof Cugowski?

  Oświadczam, iż zapoznałam(em) się i akceptuję wszystkie warunki przewidziane w regulaminie konkursu.
  Regulamin konkursu

  Wyrażam zgodę na zbieranie, przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie w celach związanych z obsługą konkursu przez administratora danych osobowych tj. Test Plus” Tomasz Radzewicz, ul. Hubala 11/2, 15-174 Białystok, e-mail konkursy@bstok.pl. Rozumiem, że podaję dane dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w konkursie i przekazaniu nagród.
  Dane osobowe Uczestników nie będą przekazywane i nie będą profilowane. Uczestnik ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Dane osobowe Uczestników zostają usunięte po 1 miesiącu od daty zakończenia konkursu. Dane osobowe Laureatów zostają usunięte niezwłocznie po upływie 3 miesięcy po ukończeniu konkursu.

  Reklama

  Reklama