Auta poleasingowe – dlaczego to dobry wybór dla rozwijających się firm?

Reklama

Inwestycja w poleasingowe auto to świetne rozwiązanie, szczególnie jeśli firma jest na etapie prężnego rozwoju i liczą się cięcia kosztów. Używane pojazdy są o wiele tańsze w porównaniu do pojazdów salonowych, które można wziąć w leasing na firmę. Jeśli zdecydujesz się włączyć poleasingowe auto do swojej firmowej floty, masz realną szansę zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych kosztów w skali roku. Zobacz, jak wybrać idealny pojazd poleasingowy oraz formę finansowania dopasowaną do potrzeb swojego przedsiębiorstwa.

Poleasingowe auta dla przedsiębiorców w mAuto – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Zanim zdecydujesz się na inwestycję w poleasingowe auto, koniecznie przejrzyj podstawowe parametry dostępnych pojazdów. Poleasingowe samochody to auta używane, które zostały przekazane leasingodawcy po zakończonej umowie leasingu z inną firmą. Dzięki temu możesz nabyć auto w atrakcyjnej cenie i ponownie zdecydować się na umowę leasingu z mniejszą miesięczną ratą, zerowym wykupem i znacznie niższymi kosztami odsetkowymi.

Czynniki, które warto przeanalizować na etapie zakupu poleasingowego auta to:

 • pojemność i moc silnika,
 • przebieg,
 • rodzaj paliwa, np. diesel, benzyna albo napęd hybrydowy lub elektryczny,
 • marka i model samochodu,

W przypadku poleasingowych aut dostępnych w mAuto masz gwarancję pełnej sprawności technicznej pojazdu oraz nienagannego stanu wizualnego. Wszystko dzięki temu, że wszystkie poleasingowe samochody są weryfikowane przez specjalistów. Więcej o poleasingowych autach mAuto dowiesz się na stronie: https://mauto.pl/samochody-poleasingowe.

Finansowanie poleasingowego auta – jak wybrać korzystną ofertę leasingu na używany pojazd?

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie poleasingowego auta do firmowej floty, upewnij się, że dostępne warunki finansowania nie będą nadmiernym obciążeniem dla budżetu przedsiębiorstwa. Biorąc pod uwagę fakt, że wybierasz poleasingowe auto, możesz liczyć na pokaźne oszczędności w porównaniu do zupełnie nowych aut.

Aby wybrać najlepszą ofertę leasingu operacyjnego lub finansowego, zwróć uwagę na kilka czynników:

 • oprocentowanie,
 • prowizję leasingodawcy,
 • okres spłaty,
 • wartość wykupu końcowego oraz wysokość wpłaty własnej,
 • miesięczne koszty wynikające z umowy leasingowej.

W przypadku aut poleasingowych wysokość miesięcznej raty leasingu zaczyna się już od 350 zł – w zależności od wybranego modelu samochodu.

Jeśli chcesz zaoszczędzić nieco pieniędzy i nie obciążać nadmiernie firmowego budżetu, szczególnie na etapie rozwoju przedsiębiorstwa, koniecznie postaw na poleasingowy samochód z mAuto. To w pełni sprawne technicznie i wizualnie pojazdy dostępne w znacznie niższych cenach niż te salonowe.

Dlaczego warto mieć poleasingowe auto w firmowej flocie?

Jest wiele czynników wskazujących na opłacalność włączenia poleasingowego auta do firmowej floty pojazdów. Wybierając poleasingowe auto, zyskujesz:

 • w 100% sprawne technicznie pojazd, o ile wybierzesz go z oferty mAuto,
 • niższe miesięczne koszty w ramach umowy leasingu,
 • gwarancję niezawodności auta,
 • pełen pakiet usług dodatkowych, np. ubezpieczenie OC, AC i NNW, wsparcie serwisowe oraz kartę paliwową dla firmy.

Jeśli masz prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo i większą część budżetu przeznaczasz na rozwój działalności, wtedy musisz szukać oszczędności. Najrozsądniejszą opcją jest zakup poleasingowego auta, którego cena jest nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych niższa w porównaniu do pojazdów nowych z salonu.

W ofercie mAuto znajdziesz wiele modeli aut poleasingowych różnych marek i to w doskonałym stanie technicznym oraz wizualnym. Zdecyduj się na używany pojazd, a nie tylko zaoszczędzisz sporo pieniędzy z firmowego budżetu, ale także zyskasz możliwość nabycia luksusowego auta jednej z wielu popularnych marek.

Reklama