Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

„Niezniszczalny” tytan pracy – Robert Kubica spotkanie z autorami książki Aldoną Marciniak i Cezarym Gutowskim

Kwiecień 16 godz 18:00 - 20:00

Zdeterminowany, walczący z przeciwnościami losu, odważny i z pasją pokonujący własne słabości – taki jest Robert Kubica. To sportowiec, którego historia jest idealnym materiałem na scenariusz filmowy oraz książkę. Napisania tej drugiej podjęli się dziennikarze Przeglądu Sportowego – Cezary Gutowski oraz Aldona Marciniak. O „Niezniszczalnym” (Ringier Axel Springer Polska) opowiedzą już 16 kwietnia w białostockim salonie Empik Alfa.

Opowieść o Robercie Kubicy rozpoczyna się od dziecięcej pasji, rozwija przez lata ciężkiej pracy, aż po sukcesy w Formule 1, nazywanej Królową Sportów Motorowych. „Niezniszczalny” to historia, w której nie brakuje też trudnych momentów: lat wyrzeczeń, rozłąki z rodziną, bolesnych porażek, dramatycznych wypadków, walki o życie i zdrowie. Niezwykłą drogę Roberta – pełną determinacji, uporu i walki z przeciwnościami losu – każdy mógł śledzić w mediach. Książka autorstwa Aldony Marciniak i Cezarego Gutowskiego oraz dyskusja o „Niezniszczalnym” daje możliwość spojrzenia z szerszej perspektywy na postać tego doskonałego sportowca i człowieka pełnego charyzmy.

Reklama

Cezary Gutowski dziennikarz „Przeglądu Sportowego”, który od 2002 roku śledzi karierę Roberta Kubicy. Po powrocie rajdowca do czynnego uprawiania sportu, relacjonował jego poczynania podczas wyścigów, stając się pierwszym polskim dziennikarzem ze stałą akredytacją zarówno w Formule 1, jak i rajdowych mistrzostwach świata WRC.

Aldona Marciniak – od 2006 roku redaktorka i dziennikarka „Przeglądu Sportowego”, zajmuje się sportami samochodowymi. Odwiedziła wiele torów wyścigów Formuły 1 oraz rajdów WRC, by obserwować dokonania Roberta Kubicy.

Szczegóły

Data:
Kwiecień 16
Czas:
18:00 - 20:00
Wydarzenie Category:

Reklama