Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bing cz. 7 w białostockich Heliosach

19 marca godz.10:30 - 12:00

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie Filmowe Poranki – Bing, cz. 7, w niedzielę 19 marca o godz. 10:30. Zaprezentujemy zestaw 8 bajek. Czas trwania pokazów: 55 minut.

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każda bajka zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Mimo chęci nie zawsze im się udaje, popełniają błędy, na których się uczą. Czasami króliczkowi brakuje doświadczenia, aby przewidzieć skutki swojego zachowania. Gdy tak się dzieje, króliczek musi poradzić sobie ze swoimi uczuciami, jednak z pomocą Flopa zawsze udaje mu się odzyskać pewność siebie.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów.

Szczegóły

Data:
19 marca
Godzina:
10:30 - 12:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://www.helios.pl/26,Bialystok/BazaFilmow/Szczegoly/film/27412/FILMOWE-PORANKI-%E2%80%93-Bing--cz--7

Organizator

kino helios