Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY 
SOBOTA, 21 października 2017   Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Bstok.pl Ogłoszenia Serwis antenowy Praga Południe
  OGŁOSZENIA:

Serwis antenowy Praga Południe
dział:   Usługi

ogłoszenie ID:
253345


Cena: 1200
Kontakt: Krzysiek Henimar
Miasto: Warszawa
Email: maciejhenimar@o2.pl
WWW: http://www.henimar.pl/
Telefon: 503583503

dodane: 2017-09-15  12:47:11    wyświetleń: 19     ważne do: 2017-11-14   


Firma Henimar Anteny, oferuje usługi z początku lat dziewięćdziesiątych. Wykonujemy montaż i regulację anten satelitarnych i naziemnych DVB-T w dzielnicach takich jak Praga Południe i Mokotów. Świadczymy usługi z artykułów krajowych i powierzonych. Udzielamy gwarancje na pełne wykonane usługi.
W własnej działalności przejmujemy się kompleksową obsługą od projektowania, dostawy niezbędnego sprzętu aż do montażu. Reagując na zamówienie klientów, oferta swej firmy została powiększona o monitoring oraz telewizję przemysłową. Swoje usługi kierujemy również do innych, kiedy i zbiorczych odbiorców systemów telewizyjnych. Dokładamy wszelkich starań, by rozwiązania które oferujemy naszym klientom, były na ostatnim stopniu. Naszym klientom dajemy gwarancję na zrobione przez nas usługi. Gorąco zachęcamy do wymiany.

Więcej czytaj na: również na własna stronę internetową: Henimar: www.henimar.pl - serwis antenowy praga południe.O portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama