Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY
ŚRODA, 22 listopada 2017   Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
Bstok.pl Ogłoszenia Promotorka
  OGŁOSZENIA:

Promotorka
dział:   Praca oferty

ogłoszenie ID:
255591

Kontakt: Anna
Email: anna.zoltowska@adecco.com
WWW: http://

dodane: 2017-11-10  11:40:45    wyświetleń: 14     ważne do: 2017-11-24

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Promotor
Nr ref.: P/11/2017/PLO

Miejsce pracy: Białystok

Zadania:
• Dbanie o wizualizację produktu;
• Sprzedaż produktów;
• Budowanie długofalowych relacji z Klientami;
• Pełnienie roli Ambasadora (pierwszy kontakt dla Klienta i Personelu Sklepu, edukowanie Personelu Sklepu, informowanie o nowościach, produktach, promocjach Klienta);
• Weryfikacja dostępności produktów w punktach sprzedaży oraz standardów ekspozycji;
• Raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane,
• Odpowiedzialność i punktualność,

Oferujemy:
• Zatrudnienie w renomowanej Firmie na umowę zlecenie,
• Praca w określone dni:
Czwartek 15-20
Piątek 15-21
Sobota 11-21
Niedziela 11-20
• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV z podaniem nr ref.: P/11/2017/PLO na adres email: anna.zoltowska@adecco.com

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

O portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama