Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Utwory z musicali Memphis, Catch me if you Can, Sunset Boulevard, Secret

27 stycznia godz.19:00

zł80

W zimowy wieczór zapraszamy do Men’s World! Wykreują go na scenie dwaj charyzmatyczni artyści musicalowi – Tomasz Bacajewski I Rafał Supiński. Po raz pierwszy w ramach Musical Jam Live usłyszymy męski duet. Mężczyznami pokieruje oczywiście pianistka i artystyczny duch całego cyklu – Karina Komendera.

Taki koncert to gratka. Tomasza Bacajewskiego i Rafała Supińskiego można podziwiać na scenach musicalowych w całym kraju i nie tylko, ale znamy ich przede wszystkim z porywających kreacji na deskach Opery I Filharmonii Podlaskiej. Angażują się też w rozwój artystyczny młodych pokoleń, co najwyraźniej sprawia im olbrzymią przyjemność. Bywają konferansjerami, reżyserami, ale nade wszystko kochają scenę. Nie tylko wcielając się w postaci ze spektaklu, ale także spotykając się z publicznością na koncertach. Zderzenie ich osobowości i głosów będzie niezapomnianym wydarzeniem. Podczas koncertu usłyszymy utwory z musicali Memphis, Catch me if you Can, Sunset Boulevard, Secret Garden, ale nasi goście zaśpiewają też porywające kobiece duety dostosowane do męskich warunków głosowych. Zapraszamy już dziś!

TOMASZ BACAJEWSKI – Aktor, wokalista, konferansjer. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskie im.Danuty Baduszkowej w Gdyni i Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Uczestniczył w wielu festiwalach ogólnopolskich takich jak: KFPP w Opolu gdzie współpracował między innymi z Marylą Rodowicz, Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze,
Miał zaszczyt uczestniczyć w Arena Film & Music Festiwal gdzie u boku Cecylii Krull pod batutą Diego Nawarro zaśpiewał hit „Bella Ciao” podczas koncertu muzyki z serialu „Dom z Papieru”
Doświadczenie zawodowe zdobywał jako aktor Teatru Muzycznego w Gdyni.

RAFAŁ SUPIŃSKI – Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie. Edukację kontynuował w Czechach na Janačkova Akademie Muzickych Uměni w Brnie. Stypendysta Royal Academy of Music w Londynie. Dwukrotny stypendysta Małopolskiej Fundacji „Sapere Auso” (za szczególne osiągnięcia artystyczne) oraz stypendysta Fundacji im. Z. i W. Pokusów Wspierania Edukacji Młodzieży Wiejskiej. Zagrał m.in. w polskiej prapremierze farso-wodewilu”Pińska szlachta” w reżyserii M. Pinihina (Teatr Rampa w Warszawie), w światowej prapremierze musicalu „Mały Lord” S. Markwicka w reżyserii J. Szydłowskiego w Operze Krakowskiej i w słuchowisku Radia Kraków „Wesele” S. Wyspiańskiego w reżyserii A. Seweryna. Na deskach scenicznych wystąpił ponadto w spektaklu muzyczno-tanecznym „Tango Piazzolla” w reżyserii W. Mazurkiewicza iR. Talarczyka oraz musicalu „Awantura o Basię” w reżyserii C. Domagały w Teatrze Rampa w Warszawie.

KARINA KOMENDERA – pianistka Orkiestry symfonicznej Opery i Filharmonii Podlaskiej, akompaniatorka i korepetytorka wokalna, saksofonistka Big Bandu OiFP, wreszcie wykładowczyni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina – Wydziale w Białymstoku. Z musicalem zetknęła się podczas pracy w Operze i Filharmonii Podlaskiej i stał się jej niegasnącą miłością. Jest absolwentką Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. w Bielsku-Białej w klasach fortepianu i saksofonu, Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w klasie fortepianu prof. P. Skrzypka oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a także doktorem sztuki w dyscyplinie artystycznej instrumentalistyka, w specjalizacji – fortepian (2018).Jest laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły

Data:
27 stycznia
Godzina:
19:00
Koszt:
zł80
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/86725/Bia%C5%82ystok/Men%60s+world/?utm_source=pp&utm_medium=398

Miejsce wydarzenia

NIETeatr
ul. Sienkiewicza 4
Białystok, Podlaskie 15-092 Polska
Telefon:
667 922 939
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia