Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Teatralne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW

28 października godz.18:00 - 19:00

Free

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy?

 

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!

 

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkuset różnokolorowych błękitnych

baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie.

 

Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 60 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

 

Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

 

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!

 

 

Bilety: https://pankoncert.pl/balonoweshow/ 

Szczegóły

Data:
28 października
Godzina:
18:00 - 19:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://pankoncert.pl/balonoweshow/

Miejsce wydarzenia

Aula Duża WSFiZ w Białymstoku
Ciepła 40
Białystok, Podlaskie 15-472 Polska
+ Google Map

Organizator

AgencjaKoncertowaPanKoncert
Adres e-mail:
promocja@pankoncert.pl
Zobacz witrynę: Organizator