Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Spider Demon Masacre. Koncert + afterparty

Czerwiec 21 godz 22:00 - 03:00

W ramach Międzynarodowego Festiwalu Szkół Lalkarskich LALKANIELALKA mamy przyjemność zaprosić Państwa do Zmiany Klimatu na wyjątkowy koncert oraz imprezę po nim! Na scenie wystąpi zespół Spider Demon Massacre, a imprezę po koncercie rozkręci DJ EsDwa. Zapraszamy!

koncert – Spider Demon Massacre
afterparty – DJ EsDwa
miejsce: Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6
21 czerwca 2018 – czwartek
koncert godz. 22.00 / afterparty od ok 23:30
wstęp – bezpłatne zaproszenia (informacje wkrótce)
wejście tylko dla osób pełnoletnich

Reklama

Galeria portretów ludzkiej duszy zapleciona w bezmiar możliwości i refleksji na temat własnego jestestwa na tym wykręconym padole ziemskim. Dźwięki urzeczywistniane przez zespół Spider Demon Massacre łączą się w filozofię, która wyżera sobie flaki, religię, która nie żyje oraz sztukę, która upadła. Niech to wszystko, co będzie się stwarzało na Waszych oczach otwiera się, jako manifest i lament wynikający z Ostatecznej Formy, która w końcu musi nastąpić. Gdzie jest miłość? Gdzie jest rewolucja? Czym jest Tajemnica Istnienia? Dlaczego to, co istnieje, istnieje i dlaczego ja? Na te i wiele innych pytań poszukiwać będą odpowiedzi malarze obrazów dźwiękowych, którzy przeniosą szarą rzeczywistość w portret, w którym każdy odnajdzie cząstkę siebie i nie tylko…

AFTERPARTY
dj EsDwa
pół-didżej, pół-człowiek. Na co dzień pracuje z dźwiękiem. Muzycznie obecny za gramofonami od 2001 roku (czyli kupę lat!). Pasjonat winylowych struktur płyt analogowych które z lubością kolekcjonuje. Oprócz grania najlepszych imprez na świecie zajmuje się również rejestracją otaczających nas dźwięków, przetwarzaniem ich w magiczny sposób i wypuszczaniem ich dalej jako słuchowiska, albumy z muzyką, podkłady dźwiękowe do filmów czy efekty specjalne w spektaklach. Od niepamiętnych czasów prowadzący muzyczno-kulturalnej audycji HiphOpera na falach Radia Białystok. Prywatnie – bardzo klawy gość, który słucha dużo dobrej i różnorodnej muzyki, a część z tego co lubi zagra tego wieczoru. Przygotuje rozbudowany zestaw muzyczny od funku po rock, od soulu po pop, od klasyki po mash-upy, czyli dużo wszystkiego najlepszego.

Szczegóły

Data:
Czerwiec 21
Czas:
22:00 - 03:00
Wydarzenie Categories:
,

Miejsce

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map
Strona internetowa:
http://zmianaklimatu.eu/miejsce/zmiana-klimatu/

Reklama