Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PIKnik z okazji Dnia Dziecka

2 czerwca godz.14:00

Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki zaprasza na PIKnik z okazji Dnia Dziecka.

Przed nami Piknik z okazji Dnia Dziecka – piątek, 2 czerwca, od godziny 14:00 do 20:00. W programie wiele darmowych atrakcji: animacje dla dzieci, kącik zabaw artystycznych, dmuchańce, pokazy baniek mydlanych oraz mnóstwo gier i konkursów. Będzie baśniowo, zagadkowo, muzycznie i artystycznie. Gwarancja organizatorów – nikt nie będzie się nudził.

Oficjalne rozpoczęcie o godzinie 16:00. Teren przy Spodkach PIK, ul. św. Rocha 14 oraz Park im. Jadwigi Dziekońskiej.

W godzinach 16:00-19:00 lody, popcorn i wata cukrowa za darmo. Wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Kurpie Zielone oraz o godzinie 19:00 Małe TGD.

Małe TGD to profesjonalny zespół dziecięcy wykonujący muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem. Zespół młodych wokalistów łamie schematy i pokazuje, że również dzieci mogą śpiewać o Bogu w nowoczesny sposób. W 2017 r. Małe TGD wydało debiutancką płytę „Góry do góry”, a pod koniec 2019 r. ukazał się drugi album pt. „Wyspa skarbów”. Na początku 2020 r. album „Wyspa skarbów” został nominowany do FRYDERYKA w kategorii Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa. Trzecia płyta zespołu Małe TGD „Online” powstała w trudnym dla wszystkich okresie pandemii. Dzieciaki w lekki i momentami przewrotny sposób opowiadają o radzeniu sobie z emocjami, codziennymi obowiązkami, zamykającym i otwierającym się światem.

Szczegóły

Data:
2 czerwca
Godzina:
14:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Witryna internetowa:
https://pikpodlaskie.pl/event/piknik-z-okazji-dnia-dziecka/

Miejsce wydarzenia

Spodki PIK
ul. św. Rocha 14
Białystok, Podlaskie 15-879 Poland
Telefon:
85 744 68 63
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia