Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mietek Folk – koncert szantowy

23 kwietnia godz.21:00

zł100

stacjonarne w Sześcian Pub
35 zł. – miejsca stojące
45 zł. – miejsca siedzące ( do nabycia tylko w klubie)
50 zł. – w dniu koncertu
Kolejna szantowa petarda w Sześcian Pub
MIETEK FOLK i wszystko jasne, bo kto nie zna np.


Nasza muzyka to energetyczna kombinacja pieśni morza, rytmicznego folku, country, a nawet rocka. Wykonujemy piosenkę żeglarską spod znaku czarnej bandery. Piszemy autorskie teksty w morskich klimatach – przewrotne, literackie, zawierające dużą dawkę humoru, często w oparciu o autentyczne wydarzenia z historii nowożytnego piractwa.
Regularnie gościmy na scenach najważniejszych wydarzeń związanych z piosenką żeglarską. Nasz lekki, pozbawiony barier sposób kontaktu z publicznością oraz spora dawka improwizacji są od lat doceniane nie tylko przez widzów, ale także przez gospodarzy tawern, klubów, organizatorów festiwali żeglarskich i eventów firmowych. Najważniejsze jest dla nas jednak to, że rezultatem spotkania publiczności z muzyką Mietek Folk jest zawsze doskonała zabawa.
Nasz dorobek stanowi 5 płyt z autorskimi programami opowiadającymi o piratach. Każda inna, bo tworzyliśmy je na różnych etapach rozwoju artystycznego, ale wszystkie w pełni autentyczne. Kolejne nie mogłyby istnieć bez poprzednich, więc zapraszamy do zanurzenia się we wszystkich nagraniach, ale przede wszystkim, czekamy na Ciebie na koncertach!

Szczegóły

Data:
23 kwietnia
Godzina:
21:00
Koszt:
zł100
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://biletyna.pl/koncert/Mietek-Folk-szantowy

Miejsce wydarzenia

6-Ścian PUB Sześcian
ul. Warszawska 30
Białystok, 15-077
Telefon:
790 618 732