Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kuchenne eksperymenty i wspólna zabawa z okazji Dnia Matki i Dziecka

27 maja godz.11:00 - 17:00

Szukasz pomysłu na świętowanie Dnia Matki i Dnia Dziecka? Ciekawą propozycję możesz znaleźć w Centrum Handlowym Auchan HetmańskaW sobotę 27 maja od godziny 11.00 do godziny 17.00 będzie można przekonać się, że przygotowywanie potraw może być pasjonującą naukową przygodą, a podczas warsztatów kreatywnych stworzyć upominki dla mam. W samo południe na dzieci będzie czekał słodki upominek – porcja waty cukrowej! Wstęp wolny.

Przed nami dwa wyjątkowe święta – Dzień Mamy i Dzień Dziecka. Na sobotę 27 maja Centrum Handlowe Auchan zaplanowało wydarzenie, podczas którego na dobrą zabawę mogą liczyć i dzieci, i ich rodzice.

Kuchenne eksperymenty

Warto pamiętać, że kuchnia to nie tylko miejsce, gdzie powstają ulubione smaki, lecz również niezwykłe laboratorium, w którym substancje łączą się ze sobą i tworzą potrawy. W sobotę 27 maja podczas spotkania w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska będzie można dowiedzieć się czym jest kuchnia molekularna i przekonać się, jak ważną rolę odgrywają w niej chemia i fizyka.

Wykonywanie lodów w obłokach dymu sprawi, że dzieci zapamiętają tegoroczne świętowanie Dnia Dziecka na długo, a kolorowe koktajle i smerfastyczne desery pobudzą wyobraźnię wszystkich uczestników. Podczas spotkania będzie można poznać sposoby na wykorzystanie dostępnych w każdej kuchni produktów, by stworzyć kulinarne arcydzieła. W menu pojawia się także kawior owocowy, molekularna pianka z soku, dymiące lemoniady „Smoczy oddech”.

30-minutowe warsztaty odbędą się 6 razy w ciągu dnia o godzinach: 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 oraz 16.00.

Kolorowe prezenty z okazji Dnia Matki

Mamy z pewnością ucieszą się z niepowtarzalnych upominków, które dzieci przygotują dla nich własnoręcznie. Podczas zajęć w naszej galerii handlowej będzie można wykonać kolorowe łąki 3D z kwiatami i motylami. Młodsze dzieci z pewnością doskonale poradzą sobie z wykonaniem laurki dla mamy w kształcie serca.

Warsztaty dla bystrzaków

Świętowanie Dnia Dziecka to okazja do beztroskiej zabawy. Mali uczestnicy spotkania w centrum Handlowym Auchan Hetmańska będą mogli wziąć również udział w naukowych warsztatach. Podczas wspólnie spędzonego czasu przekonają się, że nauka może być fascynująca. W trakcie bezpłatnych zajęć powstaną, m.in. elektryczny balon, rozkwitający papierowy kwiat, magnetyczna wędka czy cukierkowy kalejdoskop.

Spotkanie pt. „Eksperymenty i kuchnia molekularna” z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka odbędą się 27 maja w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. W bezpłatnych zajęciach będzie można wziąć udział od godziny 11.00 do godziny 17.00.

Szczegóły

Data:
27 maja
Godzina:
11:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

CH Auchan Hetmańska
ul. Hetmańska 16
Białystok, Podlaskie 15-727 Polska
+ Google Map
Telefon:
85 874 86 44