Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Dziecka z Playmobil w Atrium Biała

28 maja godz.11:00 - 19:00

Bezpłatnie

Bohaterowie uwielbianych przez wszystkie dzieci klocków Playmobil zapraszają najmłodszych białostoczan do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Z tej okazji 28 maja br. w Atrium Biała przygotowana została jedyna tego rodzaju edukacyjna wystawa, podzielona na specjalne strefy. Już od progu gości będą witać Księżniczka oraz Rycerz – maskotki Playmobil – które chętnie zapozują do wspólnego zdjęcia.

 

W części fizyczno-chemicznej mali odkrywcy będą mogli wziąć udział w wielu interesujących eksperymentach, takich jak wybuch piany czy doświadczenia z suchym lodem lub ciekłym azotem. W kolejnej strefie czeka szereg biologicznych ciekawostek dla przyszłych medyków i przyrodników. Przygotowana zostanie wystawa owadów i skorupiaków oraz stanowiska z mikroskopami, gdzie najmłodsi będą mogli podejrzeć fascynujący świat mikroorganizmów. Dzieci nauczą się także rozpoznawać nazwy poszczególnych kości, a przy okazji dowiedzą się jak jest zbudowane ludzkie oko.

 

W strefie historycznej będzie można przeżyć wirtualną przygodę za pomocą okularów VR. Na małych gości czekają także zajęcia plastyczne, w ramach których zaplanowano malowanie przestrzenne w okularach VR, interaktywne kolorowanki oraz możliwość rysowania długopisem 3D.

 

Jednak to nie koniec atrakcji! W Atrium Biała podczas Dnia Dziecka odbędą się także specjalne zajęcia sportowe. Świetną zabawę zagwarantuje rywalizacja w rzutach do kosza oraz wyścigi we wspinaniu się na ściance. Dodatkowo, zaplanowane zostały warsztaty z gry w Zośkę czy jazdy na trickboardzie, które świetnie uczą refleksu przy jednoczesnym utrzymywaniu balansu ciała.

 

Dodatkowo, w Atrium Biała będzie można podziwiać witryny z zabawkami Playmobil, obejrzeć seans w mini kinie czy zapozować do zdjęcia z figurami Playmobil w rozmiarze XXL na specjalnej ściance.

Szczegóły

Data:
28 maja
Godzina:
11:00 - 19:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
www.atrium-biala.pl

Miejsce wydarzenia

Atrium Biała
ul. Czesława Miłosza 2
Białystok, 15-265
+ Google Map
Telefon:
85 874 42 40

Organizator

AtriumBiała
Adres e-mail:
www.atrium-biala.pl