Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Cyrkuluj książeczko – Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna

28 listopada, 2022 - 31 stycznia, 2023

Akcja pod hasłem „Cyrkuluj książeczko” to cykliczna zbiórka książek dla dzieci organizowana w Centrach Handlowych Auchan w Białymstoku we współpracy z fundacją „Już pomagam”. Wszystkie egzemplarze przyniesione przez klientów do galerii zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz na oddziałach szpitalnych. Akcja potrwa do 31 stycznia 2023 roku.

Czytanie kształtuje wyobraźnię i pomaga oderwać się od codziennych zmartwień. Jest to szczególnie potrzebne dzieciom przebywającym w szpitalach, domach dziecka czy placówkach pogotowia opiekuńczego. Z myślą o tych maluchach cyklicznie jest organizowana zbiórka książek pod hasłem „Cyrkuluj książeczko”. Patronem akcji jest Henryka Krzywonos-Strycharska.

– Akcję „Cyrkuluj książeczko” organizujemy w naszych obiektach od wielu lat. Zawsze spotyka się ona z dużym odzewem klientów. Cieszymy się, że możemy wspólnie sprawiać radość potrzebującym dzieciom, zwłaszcza w trudnym dla nich czasie – mówi Iwona Kozińska, marketing manager Centrum Handlowego Auchan Hetmańska i Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna.

By dołączyć do zbiórki, wystarczy przyjść z książkami do Centrum Handlowego Auchan Hetmańska lub do Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna i włożyć je do specjalnie oznaczonej skrzyni, która w pasażu galerii jest dostępna od 28 listopada do 31 stycznia 2023 roku.

Książki mogą być używane, ważne jednak, żeby były w dobrym stanie i mogły nadal cieszyć dzieci. Bajki, powieści, lektury szkolne czy ilustrowane albumy zebrane w trakcie akcji w Centrach Handlowych Auchan zostaną przekazane wybranym oddziałom dziecięcym szpitali, domom dziecka, pogotowiu opiekuńczemu, a także szkołom podstawowym, w tym szkołom specjalnym. Część z nich trafi także do publicznych bibliotek, dzięki czemu dzieci będą miały łatwiejszy dostęp do świata literatury.

Akcja „Cyrkuluj książeczko” odbywa się w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 oraz w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku w dniach 28 listopada 31 stycznia 2023 roku.

Szczegóły

Początek:
28 listopada, 2022
Koniec:
31 stycznia
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

CH Auchan Produkcyjna
Produkcyjna 84
Białystok, Podlaskie 15-680 Polska
+ Google Map