Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Białystok New Pop Festival

27 sierpnia - 28 sierpnia

85zł
bialystok new pop festiwal plakat

BOVSKA, NATALIA SZROEDER, RALPH KAMINSKI I ZDECHŁY OSA KOLEJNYMI GWIAZDAMI, KTÓRE DOŁĄCZYŁY DO TEGOROCZNEGO LINE UPU BIAŁYSTOK NEW POP FESTIVAL

Festiwal odsłania kolejne karty. Do Brodki i Pezeta dołączają Bovska, Natalia Szroeder, Ralph Kamiński i Zdechły Osa. To jednak nie koniec niespodzianek, kolejne ogłoszenia wraz ze specjalną konferencją prasową w drugiej połowie maja!

Cztery dotychczasowe odsłony festiwalu pokazały, że jest to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników muzyki. Zwłaszcza, że „New Pop” to pojemna festiwalowa formuła, gdzie zawsze mamy do czynienia z połączeniem różnych muzycznych gatunków, to tu usłyszysz nowoczesny pop, rock, electro, alternatywę czy hip-hop, czego dowodem jest przedstawiony dziś taki mix z najwyższej półki.

Do tej pory dwudniowy miejski festiwal kulturalny odbywał się w połowie lipca. Tym razem gwiazdy polskiej muzyki wypełnią ponownie dziedziniec zabytkowego pałacu Branickich najlepszą polską muzyką na zakończenie wakacji, w weekend 27-28 sierpnia br.

5. odsłona Białystok New Pop Festival to nie tylko muzyczne atrakcje. Topowi artyści, 10 wspaniałych koncertów w ciągu dwóch dni, swobodna piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy, moc atrakcji familijnych dla rodzin z dziećmi, a także to co nieodłącznie kojarzy się z festiwalami – pyszne jedzenie z foodtruckowej kuchni będzie czekać na festiwalowiczów na dziedzińcu zabytkowego pałacu Branickich w Białymstoku.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, z jakim oddźwiękiem spotkał się ten festiwal w poprzednich latach, ale przede wszystkim cieszymy się, że organizatorom co roku udaje się sprowadzić do miasta artystów z samego topu polskiego popu z ambicjami” – mówi Rafał Rudnicki, z-ca prezydenta Białegostoku. „Przesuwamy termin festiwalu na koniec wakacji, bo wierzymy, że dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło wysłuchać muzyki w Białymstoku” – dodaje. Jest to też świetna promocja Białegostoku, bo dużą część widzów stanowią ludzie z Polski. To już marka, nad którą oczywiście cały czas pracujemy, by była jeszcze bardziej rozpoznawalna i miała jeszcze wyższy poziom. Nie bez powodu wybraliśmy właśnie takie otoczenie, bo chcemy pokazywać piękno i urok naszego miasta. A jak co roku niesamowite wrażenia gwarantują zaproszeni artyści” – tłumaczy z-ca prezydenta.

Dzieci do lat 3 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie
Dzieci w wieku 4 do 12 lat – 50% ceny
Osoby 65+ – 50% ceny
Zapraszamy!

Szczegóły

Początek:
27 sierpnia
Koniec:
28 sierpnia
Koszt:
85zł
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/bialystoknewpopfestival.

Miejsce wydarzenia

Pałac Branickich
Jana Kilińskiego 1
Białystok, Podlaskie 15-089 Polska
+ Google Map