Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Giełda Winyli w Atrium Biała

30 września - 1 października

Najbliższy weekend w białostockim centrum handlowym zapowiada się niezwykle muzycznie, a wszystko za sprawą Giełdy Winyli. W piątek i sobotę Atrium Biała zaprasza wszystkich fanów czarnych krążków do poszerzenia kolekcji, wymiany poglądów i pasjonujących rozmów. Wśród wystawców swój udział zapowiedzieli topowi sprzedawcy płyt winylowych i CD z całej Polski.

 

Czarne krążki z roku na rok zyskują na popularności, a płyty CD czy kasety to dla wielu osób sentymentalna podróż do młodzieńczych lat. Mimo postępu technologii, nic nie zastąpi przyjemności słuchania muzyki spod igły. Dla wszystkich melomanów Giełda Winyli w Atrium Biała będzie doskonałą okazją na uzupełnienie swojej kolekcji o nowe, jak i używane krążki. Najbliższe spotkanie miłośników muzyki analogowej i czarnych krążków, odbędzie się w białostockiej galerii w dniach 30 września-1 października, w godzinach od 9.00 do 21.00.

– Do Atrium Biała po raz kolejny zawitają wystawcy z tysiącami płyt winylowych oraz CD w każdym gatunku muzycznym. Giełda Winyli to cykliczne wydarzenie w naszym centrum handlowym, które cieszy się niesłabnącą popularnością. Muzyka odtwarzana analogowo przeżywa swój renesans, zrzeszając coraz większe grono odbiorców. Swój udział zapowiedziało wielu wystawców, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich zainteresowań oraz gustu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w najbliższy piątek i sobotę – zaprasza Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

 

Podczas Giełdy Winyli w Atrium Biała zaprezentują się popularni wystawcy, m.in. pochodzący z Warszawy Sklep Music Fan, który może pochwalić się największym w Polsce zbiorem płyt winylowych oraz CD, a także stołeczny Antykwariat Tamka z bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertą winyli i CD. W kolekcjach obu sprzedawców można znaleźć wiele unikalnych wydań kolekcjonerskich muzyki niezależnej, których jest już coraz mniej na rynku. Do Białegostoku przyjadą także wystawcy ze Szczytna, którzy w swojej ofercie mają zarówno winyle jak i płyty CD z różnorodną muzyką, ale dominować będzie klasyka rocka oraz rock progresywny. Co ciekawe, jeden z wystawców należy do największych sprzedawców płyt winylowych w serwisie Allegro. Nie zabraknie także lokalnych wystawców – swoją ofertę zaprezentuje doskonale znany mieszkańcom białostocki sklep Winylownia, który jest także jednym z największych w Polsce dystrybutorów nowych płyt. Giełda Winyli odbędzie się w dniach 30 września – 1 października br. w godzinach otwarcia Atrium Biała. Stoiska wystawców będą rozstawione pomiędzy sklepani House i Sephora. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegóły

Początek:
30 września
Koniec:
1 października
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Atrium Biała
ul. Czesława Miłosza 2
Białystok, 15-265
+ Google Map
Telefon:
85 874 42 40