Reklama

Spektakl komediowy ,,Wieczór Panieński Plus”

Zapraszamy na spektakl komediowy „Wieczór Panieński Plus” już 10.05.2024r. o godz. 17:00 oraz 20:15 w Kinie Forum, Białystok.

Najnowsza komedia Marcina Szczygielskiego w reżyserii Marii Seweryn  Wieczór panieński zdarza się raz… na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak?  Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy.

Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, która potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady – Marcin  Szczygielski.

Obsada:

– Katarzyna Skrzynecka

– Wiktoria Gąsiewska

– Anna Iberszer

– Tomasz Bednarek 

– Marek Kaliszuk / Stefano Terrazzino

Autor – Marcin Szczygielski 

Reżyseria – Maria Seweryn

Kostiumy – Krzysztof Łoszewski

Muzyka – Zdzisław Kalinowski

Bilety dostępne online: kliknij

Partner wydarzenia: Bstok.pl

Reklama

Reklama