Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Specjalny koncert z okazji Dnia Matki

28 maja godz.16:00

zł120

Przed nami kolejny wielki hit ulubieńców podlaskiej publiczności , koszalińskiego Teatru Variete Muza! Tym razem zawitają na białostocką scenę z najpopularniejszym musicalem ostatnich miesięcy, który zagrają w specjalnej wersji przygotowanej z okazji Dnia Matki.

Po spektakularnym sukcesie musicali Fiesta Latina, Tribute to Abba, Un Treno per L’Italia i Anna&Anna, przyszła pora na największe przeboje dwudziestolecia międzywojennego odradzającej się Polski. Usłyszymy we wspaniałych aranżacjach Jarosława Barowa, zagrane i zaśpiewane na żywo takie hity jak: Tango Milonga, Każdemu wolno kochać, Ach jak przyjemnie, Ta ostatnia niedziela, Miłość ci wszystko wybaczy, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Ada, to nie wypada , Już taki jestem zimny drań, Baby, ach te baby, Chryzantemy złociste i wiele innych niezapomnianych przebojów lat 20 i 30 minionego wieku. Całość dopełni grupa baletowa w strojach z epoki gdzie honor i miłość miały największe znaczenie.

NIE MASZ POMYSŁU CO W TYM ROKU SPREZENTOWAĆ MAMIE W DNIU JEJ ŚWIĘTA? PODARUJ BILETY NA SZA MUSICAL!!! TO BĘDZIE WIECZÓR, KTÓRY NA DŁUGO POZOSTANIE W JEJ PAMIĘCI!!!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły

Data:
28 maja
Godzina:
16:00
Koszt:
zł120
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/95651/Bia%C5%82ystok/Lata+20%2C+lata+30+Powr%C3%B3%C4%87my+jak+za+dawnych+lat/?utm_source=pp&utm_medium=398

Miejsce wydarzenia

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania
ul. Ciepła 40
Białystok, podlaskie 15-472 Polska