Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Jantar/Krawczyk

3 lutego godz.06:00

zł85

Pewnego razu Piotr Szekowski, aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki, obejrzał film biograficzny o Krzysztofie Krawczyku i spokoju nie dawał mu białostocki epizod z życia artysty…

Ojciec Krzysztofa Krawczyka, January, był przez dwa lata członkiem białostockiego teatru. Ten fakt stał się impulsem, by spojrzeć twórczo na znane i mniej znane piosenki Krawczyka. Piotr Szekowski długo się nie zastanawiając namówił do tego pomysłu swoją Żonę, również aktorkę rodzimego teatru. „W rozmowach z Agnieszką szukaliśmy repertuaru, który uzupełniłby recital o pierwiastek żeński – dodaje aktor. – W pewnym momencie, jednogłośnie padło nazwisko Anny Jantar. Na scenie Nie Teatru aktorom będzie nam towarzyszył kwartet jazzowy pod kierownictwem muzycznym Marcina Nagnajewicza i to w jego aranżacjach usłyszymy interpretacje piosenek legend polskiej sceny. Marcinowi.

 

Nagnajewiczowi, który zagra na fortepianie towarzyszyć będą: 

Kamil Skorupski – sax,

Gabriel Tomczuk – bass,

Maciej Dziedzic – perkusja.

Agnieszka Możejko-Szekowska jest laureatką wielu festiwali, ma również na koncie recitale piosenki aktorskiej, wielokrotnie grane w kraju iza granicą. Piotr Szekowski jest absolwentem AST w Krakowie na Wydziale Aktorskim ze specjalizacją wokalno-aktorską.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły

Data:
3 lutego
Godzina:
Koszt:
zł85
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/87108/Bia%C5%82ystok/Jantar-Krawczyk+-+koncert/?utm_source=pp&utm_medium=398

Miejsce wydarzenia

NIETeatr
ul. Sienkiewicza 4
Białystok, Podlaskie 15-092 Polska
Telefon:
667 922 939
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia