Policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych
W weekend policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane. Dwóch mężczyzn trafiło do zakładu karnego, natomiast trzeci uniknął odbycia kary po opłaceniu zasądzonej grzywny.
W weekend zambrowscy policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane. Jako pierwszy w ręce dzielnicowego z Posterunku Policji w Szumowie trafił 36 – letni mieszkaniec gminy Szumowo. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku do odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem pomimo obowiązującego zakazu. Kolejny poszukiwany został zatrzymany podczas interwencji. Policjanci zostali wezwani do nietrzeźwego mężczyzny leżącego na chodniku. W trakcie czynności funkcjonariusze sprawdzili dane 39-latka w policyjnych systemach. Okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd do odbycia kary 16 dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenie porządkowe. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili już do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone im kary. Jako trzeci w ręce mundurowych wpadł 25 – latek, na którego policjanci zwrócili uwagę, ponieważ na ich widok skręcił w przeciwną stronę. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Zambrowie do odbycia 17 dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia porządkowe. 25 – latek uniknął jednak osadzenia w zakładzie karnym, ponieważ uiścił zasądzoną karę grzywny.
Źródło: Policja Podlaska
Reklama
