LIBACJA ALKOHOLOWA ZAKOŃCZYŁA SIĘ UGODZENIEM NOŻEM
Data publikacji 22.06.2026
Suwalscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań, gdzie doszło do awantury małżeńskiej. W jej trakcie 70 – letnia kobieta zraniła nożem swojego męża. Mężczyzna trafił do szpitala, a kobieta do policyjnej celi. Suwalczanka została zatrzymana i usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Grozi jej kara do 5 lat więzienia.
Suwalscy policjanci otrzymali zgłoszenie o rannym mężczyźnie w jednym z mieszkań. Skierowani na miejsce funkcjonariuszez zastali małżeństwo. Z relacji 75 – latka wynikało, że został ugodzony nożem. Mężczyzna miał ranę brzucha. Jak ustalili policjanci małżonkowie wcześniej wspólnie spożywali alkohol. W pewnym momencie między nimi doszło do awantury, podczas której 70 – latka zraniła męża nożem, powodujac ranę brzucha. Kobieta została zatrzymana. Ranny 75 – latek trafił do szpitala. Suwalczanka usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło: Policja Podlaska
Reklama
