36-LATEK USŁYSZAŁ ZARZUT POSIADANIA ZNACZNEJ ILOŚCI MARIHUANY

Reklama


36-LATEK USŁYSZAŁ ZARZUT POSIADANIA ZNACZNEJ ILOŚCI MARIHUANY

Data publikacji 23.06.2026

Policjantki z bielskiej patrolówki zatrzymały na terenie miasta 36-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Bielszczanin miał przy sobie marihuanę. W miejscu jego zamieszkania kryminalni znaleźli dodatkowo ponad 70 gramów ziela konopi. Mężczyzna usłyszał od prokuratora zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Będące w patrolu pieszym policjantki z bielskiej prewencji na jednym z osiedli podjęły czynności wobec dwóch mężczyzn. Okazało się, że jeden z nich ma w kieszeni spodni woreczek z suszem. Mundurowe zatrzymały podejrzanego o posiadanie środków odurzających mężczyznę i doprowadziły do komendy. Wkrótce okazało się, że 36-latek ma więcej substancji zabronionych. Kryminalni przeszukując miejsce jego zamieszkania znaleźli ukryty za łóżkiem pojemnik z suszem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana, a jej łączna ilość zabezpieczona przez policjantów wyniosła blisko 74 gramy. Prokurator przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.



Źródło: Policja Podlaska

Reklama