MIAŁ BLISKO 3 PROMILE I PRZYJECHAŁ PO ALKOHOL

Reklama

MIAŁ BLISKO 3 PROMILE I PRZYJECHAŁ PO ALKOHOL

W ręce bielskich mundurowych wpadł nietrzeźwy 69-latek, który przyjechał do sklepu po alkohol. Zgłoszenie o pijanym kierowcy wpłynęło od przypadkowego świadka. Wstępne badanie wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierowcy. Mieszkaniec gminy Boćki stracił prawo jazdy, może za to również spędzić za kratkami nawet 3 lata.










Bielscy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy, który przyjechał do jednego ze sklepów w Boćkach. Informacja wpłynęła od świadka, który widział, jak kierujący Oplem wjechał na chodnik, a następnie razem z pasażerem poszli do sklepu. Obaj mężczyźni mieli problem z utrzymaniem równowagi. Na miejsce zostali skierowani policjanci z drogówki. W tym czasie mężczyźni podróżujący Oplem chcieli  odjechać, jednak zgłaszający do tego nie dopuścił. Wstępne badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierującego. Mieszkaniec gminy Boćki przyznał policjantom, że razem z kolegą przyjechali do sklepu po alkohol. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 69-latka. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 3 lata pozbawienia wolności.


Źródło: Policja Podlaska

Reklama