Awantura domowa zakończyła się utratą prawa jazdy

Reklama


Awantura domowa zakończyła się utratą prawa jazdy

Data publikacji 26.06.2026

39 – latka w trakcie interwencji przeparkowała samochód. Okazało się, że miała w organizmie blisko promil alkoholu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.











Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej na terenie Białegostoku. Na miejscu funkcjonariusze zastali dwie kobiety. W trakcie interwencji jedna z nich wyszła i przeparkowała swój samochód. Policjant, który to zauważył przebadał 39 – latkę na zawartość alkoholu. Okazało się, że wsiadła za kierownicę mając blisko promil. Kobieta tłumaczyła mundurowym, że nie kierowała, ona tylko przeparkowała samochód. Dodała, że alkohol spożywała poprzedniego dnia. 39 – latka straciła prawo jazdy. Za przestępstwo kierowania w stanie nietrzeźwości grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.


Źródło: Policja Podlaska

Reklama