Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Uroczyste Obchody 45-lecia Oddziału Kardiologii i Otwarcie Nowej Pracowni Hemodynamiki

30 czerwca

Białostocka kardiologia świętuje podwójnie. We wtorek, 30 czerwca, Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego uczci 45-lecie swojego Oddziału Kardiologii, a przy okazji otworzy drzwi do zupełnie nowej pracowni hemodynamiki – miejsca, w którym lekarze będą mogli ratować serca w sposób jeszcze bardziej precyzyjny i nowoczesny.

Nowa pracownia hemodynamiki – najpierw ją zobaczą dziennikarze

Dzień rozpocznie się od briefingu prasowego o godz. 10:00 bezpośrednio w Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii Inwazyjnej i Pracownią Hemodynamiki, przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 25 (parter). To tam zostanie oficjalnie przecięta wstęga przy nowej pracowni – sercu nowoczesnej diagnostyki i leczenia schorzeń kardiologicznych.

Gala w filharmonii – bo jubileusz zasługuje na oprawę

Późniejsza część obchodów przeniesie się w bardziej odświętne miejsce. O godz. 11:30 w Sali Koncertowej Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Podleśnej 2 odbędzie się uroczysta gala. 45 lat białostockiej kardiologii to historia setek tysięcy pacjentów i pokoleń lekarzy, którzy przez dekady budowali jeden z najważniejszych oddziałów szpitala na Podlasiu.

Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, a jego Partnerem Strategicznym jest Województwo Podlaskie.

Plan uroczystości

  • godz. 10:00 – briefing prasowy i otwarcie nowej pracowni hemodynamiki, ul. M. Skłodowskiej-Curie 25 (parter)
  • godz. 11:30 – uroczysta gala z okazji 45-lecia Oddziału Kardiologii, Sala Koncertowa Opery i Filharmonii Podlaskiej, ul. Podleśna 2

Szczegóły

Miejsce