Ciekawe seriale z Netflixa

Netfliks nadal pozostaje największą platformą streamingową na świecie (chociaż inne zdecydowanie już depczą mu po piętach). Biblioteka, jaką posiada, jest naprawdę ogromna. Znaleźć można tam produkcje, które zaciekawią każdą grupę wiekową – niezależnie od przekonań, upodobań i tym podobnych. Szczególnie ciekawe okazują się niektóre seriale, które są tam dostępne. Przejrzeliśmy całą bibliotekę, obejrzeliśmy kilka tytułów i wybraliśmy, subiektywnie, najciekawsze produkcje, które dostępne są na platformie. Zobaczcie, co warto obejrzeć na Netflixie.

Sposób na morderstwo 

Grupka uczniów, a także wybitna prawniczka. Oni – studiują prawo. Ona – wykłada je. Coś ich wszystkich połączy, mocniej niż cokolwiek innego kiedykolwiek w ich życiu. Łączy ich zbrodnia. O której wszyscy wiedzieli, w której wszyscy uczestniczyli. To amerykański serial prawniczy, który wciągnie was w niesamowicie mroczne sekrety, wstrząśnie wami i na dobre zmieni wasze  postrzeganie rzeczywistości. Zobaczcie, jak łatwo z dobrych stać się złymi… 

W garniturach 

Nie wiem czy tylko nas, czy kogoś jeszcze również, fascynują seriale prawnicze (jak widać po pierwszych dwóch pozycjach z listy…). Dlatego nie mogliśmy obojętnie przejść obok „W garniturach„. A cała historia jest dość nietypowa. Dostajemy głównego bohatera – Mike’a Rossa – który został wyrzucony z uniwersytetu, a dzisiaj zdaje za innych egzaminy adwokackie. Wszystko to dzięki fotograficznej pamięci. Pewnego dnia, całkiem przypadkowo, trafia na Harveya Spectera, który przyjmuje go do swojej kancelarii. Od teraz będą działać ramię w ramię. Ale co będzie, kiedy ktoś dowie się, że Mike nawet nie jest prawnikiem? 

Stranger Things

Małe miasteczko, klimat lat 80. Dochodzi tutaj do zniknięcia chłopca – Willa. Jego zaginięcie zapoczątkowuje serię niesamowicie dziwnych, tajemniczych wydarzeń, które związane są z nadprzyrodzonymi siłami. Ich centrum okazuje się być dziewczynka – Eleven. Zbliża się ona do przyjaciół Willa – Mike’a, Dustina i Lucasa. Chce pomóc im odnaleźć przyjaciela. Nie będzie to prosta zagadka… Ale przed niektórymi osobami nic się nie ukryje. 

Dark 

Absolutnie niesamowity serial, który już niebawem skończy się na 3. sezonie. To saga, która rozgrywa się we współczesnych Niemczech. Zaginięcie dwojga małych dzieci prowadzi do czterech rodzin, które skrywają niesamowicie niebezpieczne sekrety, a także pokazuje nam jak zaburzone są relacje pomiędzy ich członkami. Wszystko to, co dzieje się obecnie, ma bardzo ścisły związek z tym, co wydarzyło się w miasteczku w 1986 roku. Rodzice z pewnością wszystko pamiętają… Emocjonujący, nieoczywisty i trzymający w napięciu. Taki właśnie jest „Dark„. Nie możecie sobie odpuścić przyjemności z obejrzenia tej produkcji!

Czarne lustro 

Serial, który niezwykle brutalnie pokazuje, do czego prowadzą pewne zachowania nas, jako społeczeństwa. Jakim zagrożeniem potrafią być niektóre rzeczy, z którymi obcujemy na co dzień. To 5 sezonów naprawdę dzikich, wydaje się, że skrajnych, sytuacji, których nikt z nas nie chciałby doświadczyć. Serial pokazuje, z czym mierzą się ludzie z przyszłości, patrząc na to, jak rozwija się dzisiejsza technologia i do czego doprowadza rozwój cywilizacji. Naprawdę mocno uderza ten serial, niczym obuch prosto w tył głowy. Człowiek zaczyna się zastanawiać… I słusznie. Jesteśmy przekonani, że ten serial ma jednak najmniejszy potencjał na to, aby się spodobać – polecany dla ludzi o mocnych nerwach. 

Potrzebujecie więcej poleceń seriali i filmów? Zajrzyjcie na spokeo.pl, gdzie jest tego zdecydowanie więcej. A na tym zawartość strony się nie kończy. Gry, technologia, nowe filmy, polecane produkcje, filmografie, informacje o gwiazdach i wiele, wiele więcej. To wasze miejsce w sieci.