Sportano – jeden sklep, mnóstwo dyscyplin

Reklama

Siłownia to miejsce, które dla wielu staje się drugim domem. Kto raz poczuje związane z treningami endorfiny i satysfakcję z postępów, ten nie chce przestać. Warto wtedy sięgnąć po najwyższej jakości odzież oraz akcesoria, a w razie potrzeby – o fachową poradę eksperta przy ich wyborze. Te wszystkie elementy składające się na satysfakcjonujący zakup można znaleźć w nowym multibrandowym sklepie sportowym Sportano.

Najlepsze marki, mnóstwo dyscyplin i kategorii, szeroki wybór sprzętu i odzieży, a do tego szybka i bezpłatna dostawa od 100 zł. Nowy sklep internetowy Sportano to nowoczesna platforma oferująca wszystkie udogodnienia w jednym miejscu.

Sportano przekracza granice e-commerce

Dotychczas osoby regularnie uprawiające sport przy wyborze odzieży lub sprzętu sportowego skazane były na stałe poszukiwania lub kompromisy. Część sklepów oferowała jedynie wybrane marki, inne specjalizowały się tylko w kilku dyscyplinach. Cierpieli na tym zwłaszcza ci użytkownicy, którzy zawsze stawiają na najwyższą jakość, a także sportowcy specjalizujący się w mniej popularnych dyscyplinach, jak np. rugby, padel czy dart. Ale ta rzeczywistość właśnie zaczęła się zmieniać. W polskiej branży sportowej pojawił się sklep internetowy Sportano.pl, oferujący wybór produktów najwyższej jakości oraz fachową obsługę klienta.

Ta nowoczesna platforma sportowa działa zupełnie inaczej. Stawia tylko i wyłącznie na nowoczesne technologie i systemy – wszystkie ukierunkowane na to, by zapewnić jedynie pozytywne doświadczenia i komfort kupującemu. Sklep sportowy Sportano.pl to nowatorska witryna, w której każdy będzie poruszał się intuicyjnie. Odpowiednia struktura kategorii, poszczególnych działów i praktyczne filtry sprawiają, że mimo bogatej oferty dla każdej dyscypliny odnalezienie właściwych produktów jest niezwykle proste. A do tego zero nachalnych banerów i migotających reklam powodujących chaos i rozdrażnienie. Prosta, kontrastowa kolorystyka zapewnia wygodne i spokojne zakupy.

Sportano to drużyna ekspertów

Zupełnie inaczej jest jednak po drugiej stronie. Zespół odpowiadający za sklep internetowy Sportano nieustannie pracuje nad tym, aby wciąż podnosić jakość jego działania i poszerzać wybór asortymentu. Złożony z fachowców działających od lat z powodzeniem i licznymi osiągnięciami w branży e-commerce doskonale wie, czego oczekują wymagający klienci. Dlatego stabilność działania i bogata oferta produktów od najlepszych marek to dopiero początek sukcesu Sportano.

Składa się na niego także profesjonalna obsługa klienta. Każdy, kto ma jakiekolwiek wątpliwości i pytania w kwestii wyboru produktów, może liczyć na fachową pomoc i wyczerpującą odpowiedź. Na co dzień eksperci Sportano śledzą trendy i nowinki w świecie sportu, aby regularnie wybierać te najlepsze i wprowadzać je do oferty sklepu. A przy tym sami także są miłośnikami wszelkiej aktywności i pasjonują się różnymi dyscyplinami sportowymi. Dlatego łącząc te cechy z długoletnim doświadczeniem pomogą każdemu, kto potrzebuje rady przy zakupie sprzętu lub odzieży. Bez względu na to, czy jest nią osoba początkująca czy absolutny zawodowiec – wszyscy mogą liczyć na fachowe wsparcie za pomocą dowolnej formy kontaktu – infolinii lub e-maila.

Reklama

Fitness i siłownia tylko ze Sportano

O tym, jak istotna jest jakość odzieży sportowej i sprzętu, wiedzą szczególnie miłośnicy treningów siłowych i fitness. Tu liczy się bezpieczeństwo, wytrzymałość oraz wygoda przez cały okres użytkowania. Skoro w grę wchodzą hantle, sztangi i inne ciężary, to nie można przystawać na żadne ustępstwa.

Sklep online Sportano przygotował ofertę najlepszego sprzętu siłowego, cardio oraz trwałej odzieży, która nie zawiedzie nawet podczas najbardziej wyczerpujących treningów. Dzięki temu bez trudu można stworzyć idealny zestaw do domowych ćwiczeń lub wyposażyć się we wszystkie niezbędne akcesoria podnoszące efektywność treningu na sali. Regulowane sztangielki z ergonomiczną rękojeścią i praktyczną skrzynią do przechowywania z pewnością będą idealnym narzędziem do budowania masy mięśniowej. Przydadzą się również wytrzymałe gumy oporowe o nowoczesnej konstrukcji. Pozwolą realizować różnorodne plany treningowe, wzmacniać także głębokie partie mięśni i poprawiać ogólną motorykę ciała. Kto potrzebuje większego sprzętu, w ofercie Sportano znajdzie najwyższej klasy rowery, orbitreki i bieżnie wyposażone w multimedialne konsole, wzbogacone o praktyczne programy treningowe. Ich jakość gwarantują tacy producenci, jak Spokey, Kettler czy Matrix.

Sala czy domowa siłownia nie dla każdego oznacza dźwiganie. Zwolennicy redukującej stres i wyciszającej jogi w asortymencie Sportano wybiorą specjalistyczne kostki oraz maty do ćwiczeń, wykonane z miękkiej pianki lub kauczuku. Gwarantują one komfort ćwiczeń przy jednoczesnej ochronie podłoża. Najwyższą jakość sprzętu i odzieży do jogi zapewniają m.in. Joy in me, Yoga Design Lab czy Gaiam.

Ofertę sprzętu i odzieży z kategorii fitness i siłownia uzupełniają markowe akcesoria. Piłki lekarskie zapewniają mnóstwo wariantów bezpiecznego treningu. Skakanki i hula-hopy sprawią, że ćwiczenia nigdy nie będą nudne. Z kolei rollery i wałki o różnej twardości będą idealnym rozwiązaniem na koniec treningu. Pozwolą zrelaksować zmęczone mięśnie i ukoić wszelkie dolegliwości.

Jak widać, Sportano to bogaty wybór najlepszych produktów dla różnych dyscyplin sportowych. Wymienione rodzaje sprzętu to tylko niewielka część szerokiej oferty tego nowego sklepu internetowego. A uzupełniają ją dodatkowe korzyści: fachowa pomoc, bezpłatna wysyłka od zakupów powyżej 100 zł i 30 dni na ewentualny zwrot.

Reklama