Promocje Hyundai od 20 kwietnia

W celu zwiększenia atrakcyjności oferty na modele z rocznika 2007 firma Hyundai Motor Poland przygotowała dla klientów ciekawą propozycję kredytową i ubezpieczeniową. Ponadto, realizując nową obietnicę marki brzmiącą „Jakość, pewność, inspiracja”, Hyundai wprowadza stylizacyjno-multimedialne pakiety dla osób posiadających lub kupujących model Tucson.
Podstawę programu kredytowego Hyundaia stanowi kredyt „niska rata”, w którym wpłata własna równa jest racie kredytu. Dotyczy on modeli Atos Prime i Getz. W przypadku modelu Atos klient może wyjechać z salonu nowym autem wpłacając zaledwie 411 złotych.
Ofertę finansową uzupełniają dwa kredyty: „30/70” oraz „50/50” na modele Getz i Accent. W obydwu opcjach klient wpłaca przy zakupie tylko część wartości samochodu (30 lub 50%), pozostałą należność uiszczając po upływie roku bez odsetek. Co ważne, obydwie oferty nie są obciążone ukrytymi prowizjami. Do propozycji kredytowych Hyundai dołącza także najatrakcyjniejszy na rynku pakiet ubezpieczeń OC/AC/NW Hestia w wysokości 2,8% wartości samochodu. Jest to stawka stosowana we wszystkich salonach Hyundai, niezależnie od regionu Polski.
Nadal dostępna jest wersja specjalna Top-Line modeli Atos Prime, Getz i Accent przygotowana z myślą o klientach, którzy oczekują wygodnego i bezpiecznego auta, z dobrym wyposażeniem i w konkurencyjnej cenie. Model Atos w wersji Top-Line posiada dwie poduszki powietrzne oraz system ABS z EBD i kosztuje 30 900 złotych. Modele Getz i Accent w wersji limitowanej Top-Line posiadają w standardzie klimatyzację, a ich ceny zaczynają się od 39 200 zł (Getz) oraz od 46 500 zł (Accent).
„Chcąc zainspirować naszych klientów posiadających model Hyundai Tucson lub myślących o jego zakupie stworzyliśmy trzy pakiety stylizacyjno-multimedialne w niezwykle atrakcyjnych cenach” – informuje Marcin Okrój. Już za cenę dwóch tysięcy złotych można wyposażyć Tucsona w sześć elementów stylizacyjnych: tylne lampy, tylny spoiler, chromowaną nakładkę tylnego zderzaka, orurowanie boczne i przednie oraz metalowe nakładki na próg. Pakiety multimimedialne są równie atrakcyjne. Wersja Blue kosztująca 3500 zł zawiera odtwarzacz DVD Kenwood DDXKN-6029Y z ekranem LCD wbudowanym w konsolę środkową, kamerę cofania, bluetooth Kenwood KCAKN-BT100 oraz aluminiowe wykończenie konsoli środkowej. Wersja Premium kosztująca 5000 zł zawiera odtwarzacz DVD Kenwood, nawigację satelitarną Kenwood KNA-G520 oraz aluminiowe wykończenie konsoli środkowej.
Podane ceny obejmują kompletny pakiet wraz z montażem. Wersja specjalna Tucsona wyposażonego w wybrany pakiet stylizacyjno-multimedialny będzie nosić nazwę Champion.
autor: T.K.
Źródło: Hyundai

Reklama