Reklama

Samoobrona do Sejmiku

  Agnieszka Zdrojewska, Tomasz Gan, Andrzej Chmielewski, Mikołaj Gawryluk i Sławomir Gromadzki ponownie pojawili się na czele list wyborczych do sejmiku województwa z ramienia Samoobrony.

  We wszystkich okręgach wyborczych liderzy list pozostali ci sami. To przekleństwo, ale i dobrodziejstwo demokracji uważa przewodniczący Samoobrony a zarazem wicepremier. Andrzej Lepper nie ukrywał, że zrobi wszystko, by wynik wyborczy był jak najlepszy. Będzie wspierał kandydatów i przyjeżdżał w każdej wolnej chwili, by spotkać się z wyborcami w regionie. Plan spotkań przygotowało już biuro wicemarszałek Sejmu Genowefy Wiśniowskiej.

  Samoobrona powołała również komitet wyborców „Obwodnice tak – ekoterror nie”. Komitet będzie prowadził kampanię na rzecz budowy obwodnicy Augustowa przez dolinę rzeki Rospudy. Andrzej Lepper przypominał, że to właśnie Andrzej Chmielewski walczył w Augustowie z przeciwnikami obwodnicy i nieżyczliwymi dziennikarzami. Według wicepremiera, jeśli nie będzie wcześniejszych wyborów za 2 lata rządy Samoobrony społeczeństwo oceni bardzo wysoko.

https://www.bstok.pl/up/news/1163_1.jpg

Reklama