Najnowsze wyniki testów Euro NCAP

Fiat Bravo, Toyota Corolla, Honda CR-V, Mitsubishi Outlander i Honda Legend zostały przetestowane przez organizację Euro NCAP.
W kategorii małych aut rodzinnych, Fiat Bravo uzyskał 5 gwiazdek za ochronę dorosłych pasażerów, 3 gwiazdki za ochronę przewożonych dzieci i 2 gwiazdki za ochronę pieszych. Z kolei Toyota Corolla uzyskała 5 gwiazdek za ochronę dorosłych pasażerów, 4 gwiazdki za ochronę przewożonych dzieci i 3 gwiazdki za ochronę pieszych.
W kategorii małych aut terenowych, Honda CR-V otrzymała 4 gwiazdki za ochronę dorosłych pasażerów, 4 gwiazdki za ochronę przewożonych dzieci i 2 gwiazdki za ochronę pieszych. Drugie testowane w tej kategorii auto, Mitsubishi Outlander, uzyskało podobny wynik do Hondy CR-V, tj. 4 gwiazdki za ochronę dorosłych pasażerów, 3 gwiazdki za ochronę przewożonych dzieci i 2 gwiazdki za ochronę pieszych.
Limuzyna – Honda Legend, która w teście Euro NCAP uzyskała 5 gwiazdek za ochronę dorosłych pasażerów, 4 gwiazdki za ochronę przewożonych dzieci i 3 gwiazdki za ochronę pieszych.
autor: T.K.
źródło: Euro NCAP

Reklama