Micra Active Luxury

Obok Qashqaia Nissan w Paryżu będzie prezentował nową wersję swojego popularnego samochodu miejskiego – Micry. Zaprojektowaną by sprostać wymaganiom klientów kupujących niewielki samochód do miasta, ale także poszukujących stylu i nowoczesnego akcentu luksusu oraz prestiżu w swym aucie. Nissan specjalnie dla nich przygotował wersję „Active Luxury”, która pojawi się w modelach Micra i Micra C+C.
Fotele wyłożone są połączeniem perforowanej, szarej Alcantary z wysokiej jakości miękką skórą (nappa). Każde z siedzeń ozdobione jest paskiem skóry w odcieniu terakoty, biegnącym przez zagłówek i siedzisko. Aby podkreślić tę kompozycję, terakotowa barwa pojawia się również na pokrytej skórą pokrywie schowka przed pasażerem.
Panele drzwi obite są jasnoszarą Alcantarą, podczas gdy klamki drzwi i pozostałe detale wykończono satynowym chromem. Obszyta czarną skórą kierownica również wkomponowana jest w styl wnętrza i lamowano ją szwami w odcieniu terakoty.
Kremowe tarcze prędkościomierza i obrotomierza otoczone są dyskretnymi pierścieniami pokrytymi satynowym chromem, natomiast na progach wewnątrz założono aluminiowe osłony.
Specjalnie na potrzeby tej wersji przygotowano nowy kolor lakieru – jasno szary, który najlepiej można opisać jako porcelanowy. 11-szprychowe obręcze kół ze stopów lekkich mają rozmiar 16 cali i były już wykorzystywane w Mikrze C+C. Całości obrazu dopełniają chromowane reflektory, dyskretny tylny spoiler oraz małe lampy przeciwmgielne.
„Active Luxury” oferowany będzie z bogatym pakietem standardowego wyposażenia. Znajdą się w nim system audio z 6-płytową zmieniarką, automatyczna klimatyzacja, podgrzewane przednie sportowe siedzenia, wyposażone także w podparcie lędźwiowe, czujnik deszczu a także automatyczne światła. Sprzedaż Micry Active Luxury rozpocznie się w Europie w połowie września.
autor: Bstok.pl
Źródło Nissan

Reklama