Leon FR w sieci dealerskiej Seata; Cupra debiutuje w Londynie

Do sprzedaży w ogólnopolskiej sieci dealerskiej SEAT trafia właśnie nowy Leon FR – usportowiona odmiana najpopularniejszego modelu marki SEAT. Samochód dostępny jest w dwóch wersjach silnikowych, których ceny wynoszą 89.990 PLN za wersję 2.0 TFSI 200 KM i 93.990 PLN za wersję 2.0 TDI 170 KM.
Natomiast na London Motor Show odbywający się w dniach 18-30 lipca będzie miejscem, w którym SEAT zaprezentuje model León Cupra – najmocniejszy samochód w dotychczasowej historii marki. Jego 240 KM wyznacza ważny etap w dziejach hiszpańskiego producenta samochodów, a prezentacja modelu zbiega się w czasie ze sportowymi sukcesami Leóna nie tylko w Mistrzostwach Świata Samochodów Turystycznych, ale także w Brytyjskich Mistrzostwach Samochodów Turystycznych, gdzie SEAT prowadzi w obydwu klasyfikacjach.
Główną atrakcją nowego Leóna Cupra jest 240-konny silnik 2.0 TFSI, zapewniający osiągi godne samochodu gotowego do startu w wyścigu WTTC: prędkość maksymalną 247 km/h i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,4 sekundy.
autor: Bstok.pl
Źródło Seat

Reklama