Reklama

Już w ten weekend kolejne seanse pod chmurką

Podlaskie Kino Plenerowe (PKP) to propozycja Województwa Podlaskiego i Podlaskiego Instytutu Kultury na wspólne spędzanie czasu z hitami filmowymi. Kinomani mogą rozsiąść się na wygodnych leżakach lub we własnym samochodzie, ze świetnym nagłośnieniem i ekranem o powierzchni 24 m kw!

Najbliższe seanse odbędą się w piątek (30.07) na boisku szkolnym w miejscowości Rutki-Kossaki. O godz. 17 rozpocznie się seans filmu animowanego „Baranek Shaun”. Na zakończenie wieczoru, o godz. 19, odbędzie się projekcja oscarowego musicalu „La La Land”.

Kolejne atrakcje filmowe w sobotę (31.07) na plaży miejskiej w Goniądzu. Pierwszy seans (o godz. 18) skierowany jest do najmłodszych widzów. Wyświetlany będzie film animowany„Rock dog”. Kolejny (o godz. 20.30) to propozycja dla fanów kina polskiego – film „Solid Gold”.

Na zakończenie weekendu (1.08) na Rynku Zygmunta w Augustowie będzie można uczestniczyć w seansach familijnych. Jako pierwszy będzie wyświetlany film „Lego Przygoda”, który rozpocznie się o godz. 11. Kolejna projekcja dla najmłodszych o godz. 13.30 i będzie to animacja „Scooby Doo”.

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Województwa Podlaskiego na Facebook’u. Dla każdej z projekcji jest tam utworzone wydarzenie z niezbędnym szczegółami.

oprac.: Paulina Dulewicz
red.: Anna Augustynowicz

fot.: Małgorzata Sawicka

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama