Jubileuszowa edycja Volvo S60

Z okazji 80. urodzin Volvo Car Corporation Volvo Auto Polska przygotowało dla swoich klientów specjalną, urodzinową wersję modelu S60 – ulubionego Volvo Polaków. Najchętniej kupowana w 2006 r. limuzyna dostępna będzie dodatkowo w dwóch wersjach – Edycji Urodzinowej oraz Edycji Urodzinowej z pakietem Sport. Dużym atutem oferty są atrakcyjne ceny, pozwalające klientom na znaczne oszczędności.
Volvo to marka o międzynarodowym prestiżu, będąca światowym liderem rynku motoryzacyjnego w dziedzinie bezpieczeństwa. Od samego początku swego istnienia firma stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. W tym roku Volvo Car Corporation obchodzi swoje osiemdziesiąte urodziny. Dziękując klientom za okazane zaufanie, Volvo Auto Polska wprowadza do swoich salonów dwie edycje modelu S60 – Urodzinową oraz Urodzinową z pakietem Sport. Oprócz wielu luksusowych rozwiązań mocną stroną oferty jest cena, pozwalająca klientowi zaoszczędzić prawie 12 tysięcy złotych.
Dlaczego model S60? Wyjaśnia Marcin Klimczewski z Volvo Auto Polska – „Jak pokazały statystyki sprzedaży ostatnich lat, a zwłaszcza roku 2006, S60 to najbardziej lubiany przez Polaków model Volvo. W porównaniu z rokiem wcześniejszym jego sprzedaż wzrosła aż o 64%. Cieszy się dużą popularnością zarówno wśród klientów flotowych jak i indywidualnych. Osiemdziesiąte urodziny to bardzo ważna rocznica , warto ją zatem uczcić w wyjątkowy sposób. Z okazji jubileuszu Volvo Car Corporation Volvo Auto Polska postanowiło podziękować klientom za lojalność i zaufanie i podarować Im prezent w stylu Volvo – luksusowy i spełniający jak najlepiej ich oczekiwania – limuzynę S60 z dodatkowym wyposażeniem oraz w niższej cenie”.
autor: Bstok.pl
źródło: Volvo

Reklama