Reklama

Precyzyjni Poluzjanci

 Poluzjanci to formacja znakomitych muzyków towarzyszących Kubie Badachowi. Od chwili zaśpiewania „Małych szczęść” dla Roberta Jansona upłynęło sporo wody w Wiśle, a Badach nadal nie ma szczęścia do bycia na szczycie, za to fanów ma naprawdę na piątkę z plusem.

 Rzadko się zdarza, żeby formacja która gra muzykę niezwykle komunikatywną i energetyczną nie trafiała do radia. Ale sami sobie winni. Śpiewają i grają po angielsku, wręcz amerykańsku. Najwięcej zawdzięczają Jamesowi Brownowi, choć umieją sobie poradzić bez sekcji dętej. A ich fani zdają się być nieślubnymi dziećmi „Papa Was A Rolling Stone” i podróżują za swoimi idolami z miasta do miasta.

 Jak powiedzieli nam pracownicy BOK-u – ten koncert zorganizował… fan club Poluzjantów! I to głównie oni wykupili na pniu wszystkie bilety, ściągnęli z aparatami fotograficznymi i kamerami i przede wszystkim znakomicie odbierali każdą nutę koncertu. Znają dokładnie angielskie teksty i z niekłamaną przyjemnością usiłują dorównać Kubie Badachowi – jednemu z najlepszych i najbardziej niedocenianych głosów w Polsce!

Miejski Portal Informacyjny bstok.pl był patronem medialnym koncertu

https://www.bstok.pl/up/news/1077_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1077_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1077_3.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1077_4.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1077_5.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1077_6.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1077_7.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1077_8.jpg

Reklama