Hyundai uruchomił stronę internetową dedykowaną Santa Fe

Od 2 stycznia działa serwis internetowy poświęcony nowemu Hyundaiowi Santa Fe. Pod adresem https://nowysantafe.hyundai.pl umieszczona została interaktywna kraina, która obrazuje cztery cechy wyróżniające ten model: Styl, Wszech- stronność, Osiągi i Bezpieczeństwo.
Każdy z elementów serwisu Santa Fe ma dostarczać wyjątkowych przeżyć estetycznych. W szczególności uwagę internautów przyciągnie wysublimowana grafika, kolorystyka oparta na kontraście czerni i bieli i wysoka rozdzielczość zdjęć. Przejrzysta nawigacja pozwoli osobom zainteresowanym dotrzeć do każdego detalu tego wyjątkowego samochodu.
Do prawidłowego wyświetlania strony zalecana jest następująca konfiguracja komputera: procesor 1,5 GHz, pamięć ram 512MB, karta graficzna kompatybilna ze standardem DX9 oraz zainstalowany flash player 8 w przeglądarce.
Nowy Hyundai Santa Fe wszedł na polski rynek w maju 2006 roku i jest dostępny w sześciu wersjach, różniących się wyposażeniem wnętrza z zakresu komfortu i bezpieczeństwa. Od 1 stycznia 2007 wszystkie egzemplarze standardowo posiadają fabryczny system audio Hyundai ze sterowaniem w kierownicy. Dodatkowe wyposażenie audio osiągalne jest w standardzie bez dodatkowych opłat. Ceny nowego Santa Fe z silnikiem 2,2 l CRDi zaczynają się od 139 900 zł.
autor: Bstok.pl
Źródło Hyundai

Reklama