Fiat Castrol Rally Team

W Rajdzie Magurskim zadebiutowała nowa załoga. Za kierownicą najnowszego Fiata Punto Super 2000 zasiadł Maciej Lubiak, a na fotelu pilota – Sebastian Rozwadowski. Załoga zespołu „Fiat Castrol Rally Team” rozpoczęła starty w pełnym cyklu RSMP 2007.
W ub. tygodniu rozpoczął się kolejny sezon rajdowy, w którym wzięły udział samochody wystawiane przez Fiat Auto Poland. Przez ostatnie trzy lata na polskich odcinkach specjalnych można było oglądać Punto Super 1600. Teraz nadszedł czas na najnowszy samochód rajdowy z włoskiej stajni – Fiata Punto Super 2000. Pojawienie się tego auta w pełnym cyklu RSMP jest jednym z elementów nowej strategii Fiata oraz promocji nowych modeli specjalnych, które w ofercie pojawią się jeszcze w roku 2007 (w tym kultowych sportowych maszyn spod znaku Abarth). To także ważny krok do zacieśnienia współpracy z paliwowym koncernem BP i jedną z jego marek Castrol.
Prace nad programem rajdowym Fiata Punto Super 2000 w Polsce trwały od kilku miesięcy. Teraz wiadomo już na pewno, że Maciej Lubiak i Sebastian Rozwadowski oficjalnie rozpoczęli starty w barwach zespołu „Fiat Castrol Rally Team”.
Start zespołu Fiat Castrol Rally Team w Rajdzie Magurskim czynnie wspierają firmy: Castrol Lubricants, Generali, Fiat Auto Poland, Fiat Bank Polska, Pirelli oraz Reebok.
autor: T.K.
Źródło Fiat

Reklama