Reklama

Reklama

Dlaczego warto zdecydować się na korzystanie z usług firmy Krymar?


Firma Krymar od lat specjalizuje się w regeneracji filtrów DPF/FAP, turbosprężarek, a także katalizatorów SCR. Przedsiębiorstwo sukces na terenie Białegostoku zawdzięcza przede wszystkim doświadczonemu zespołowi techników i specjalistów. Pracownicy dzięki dostępowi do nowoczesnego parku maszynowego i umiejętności sprawnego zarządzania czasem, są wstanie wykonać nawet najbardziej zaawansowane zlecenia. Warto podkreślić, że aż 96% partnerów biznesowych daży firmę zaufaniem. 

Regeneracja DPF

Jedną z usług, jaką świadczy firma Krymar jest regeneracja filtrów dpf. Przedsiębiorstwo stosuje nowoczesną technologię renomowanej szwajcarskiej firmy FFSolution, dzięki czemu jest wstanie przywrócić sprawność filtrowi przy wykorzystaniu:

Firma zajmuje się również budowaniem świadomości ekologicznej wśród swoich klientów. Pracownicy przychodzą do pracy z ogromną pasją, a każde zadanie jest przez nich wykonywane z zaangażowaniem. Klienci mają w ten sposób pewność, że regeneracja dpf została wykonana w najlepszy możliwy sposób.

  • wody
  • opatentowanej technologii
  • odpowiednio przebadanych płynów.

Regeneracja turbosprężarek

Klienci, kontrahenci oraz partnerzy biznesowi mogą być bardzo zaskoczeni porządkiem oraz estetyką panującymi w firmie Krymar. Przedsiębiorstwo nie bez powodu nazywane jest technologicznym laboratorium. Firma wyposażona jest bowiem w bardzo zaawansowane i nowoczesne urządzenia. Należy do nich zaliczyć: 

  • doważarki SCHENCK i CIMAT
  • piaskarki MATT
  • wyposażoną tokarnię
  • flowbench CIMAT TURBO TEST EXPERT
  • myjki ciśnieniowe
  • maszyny do katalizatorów i filtrów FFSolution FH2 Semi Double.

Firma Krymar zajmuje się także naprawą akumulatorów do turbosprężarek i elektroniki sterującej. Doświadczeni specjaliści pracują z zachowaniem największej możliwej czystości już od momentu przyjęcia części. Sprzyja to przede wszystkim regeneracji filtrów oraz turbosprężarek. 

Czyszczenie filtrów cząstek stałych

Nie wszyscy mają świadomość, że filtry oraz katalizatory DPF/FAP znajdujące się w samochodach z silnikiem Diesla, a także GPF w pojazdach napędzanych jednostkami benzynowymi zmniejszają przenikanie zanieczyszczeń do atmosfery, a także powodują, że auta są zdecydowanie bardziej przyjazne dla środowiska. Trzeba również mieć świadomość, że w znacznej większości przypadków regeneracja odbywa się przy wykorzystaniu bardzo niebezpiecznych detergentów zarówno dla filtrów, jak i przyrody. Z kolei stosowana przez firmę Krymar technologia szwajcarskiej firmy FFSolution jest wstanie przywrócić całkowitą sprawność filtrowi wykorzystując przebadane płyny, wodę oraz opatentowaną technologię. 

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z usług firmy Krymar?

Zdecydowana większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotne są dynamika i bezpieczeństwo silnika. Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów daje aż 3 lata gwarancji na turbosprężarkę. Ponadto przedsiębiorstwo ma dostęp do światowego lidera jeżeli chodzi o produkcję wyważarek, czyli firmy Schenck. Komar jest wstanie w ten sposób wspierać mechaników samochodowych zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Firma zajmuje się także uświadamianiem klientów jak ważną rolę w aucie odgrywa turbosprężarka. Energia, która jest odzyskiwana ze spalin, w rezultacie jest źródłem nie tylko zwiększonych oszczędności, ale także większej mocy. Spaliny napędzają bowiem w konsekwencji turbinę, która z kolei napędza sprężarkę. Ostatecznie cylinder dzięki temu, że otrzymuje więcej powietrza, może potęgować dynamikę silnika w samochodzie

Artykuł partnera serwisu