Bezpieczeństwo dla wszystkich

Z początkiem czerwca ruszyła nowa kampania społeczna Renault Polska, mająca na celu zwrócenie uwagi na problem bezpieczeństwa dzieci na drogach. Kampania jest elementem programu „Bezpieczeństwo dla wszystkich”, skierowanego do dzieci i młodzieży.
W 2005 roku na polskich drogach zginęło aż 173 dzieci do 14 roku życia, a 6091 dzieci zostało rannych. Renault w trosce o bezpieczeństwo dzieci już po raz szósty w ramach programu „Bezpieczeństwo dla wszystkich” stawia sobie za cel wykształcenie w dzieciach odpowiednich nawyków dotyczących zachowania na drodze. Hasłem przewodnim naszej kampanii jest: „chcemy, żeby wszystkie dzieci wiedziały, jak bezpiecznie zachować się na drodze” – mówi Agata Szczech, Dyrektor Public Relations Renault Polska. Bohaterami spotów reklamowych są dzieci, rozmawiające na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego i zagrożeń z jakimi można spotkać się na drodze. Kampania potrwa od 2 czerwca do 31 lipca 2006 roku. Koncepcję reklamy opracowała agencja Publicis. Filmy wyreżyserowane przez Małgorzatę Węgrzyn zostały wyprodukowane i zrealizowane przez Warszawską Szkołę Filmową Macieja Ślesickiego.
Międzynarodowy program „Bezpieczeństwo dla wszystkich” został w całości opracowany i sfinansowany przez firmę Renault. Wzięło w nim dotychczas udział 7 milionów dzieci z 19 krajów. Celem programu jest wykształcenie u dzieci i młodzieży odpowiednich nawyków dotyczących zachowania na drodze, a także uwrażliwienie rodziców na niebezpieczeństwa, jakie mogą tam spotkać ich dzieci. Od wprowadzenia programu do Polski uczestniczyło w nim 4266 szkół i prawie pół miliona uczniów. Teraz program został wzbogacony o program multimedialny, czyli naukę o bezpieczeństwie na drodze prowadzoną w Internecie na stronie www.renault.pl/bezpieczenstwo-dla-wszystkich
autor: Bstok.pl
Źródło Renault

Reklama