Reklama

Teatr Dramatyczny czeka na opinie widzów Podsumowanie sezonu w Teatrze Dramatycznym Gromkie brawa po występach. Teatr Dramatyczn…

– To był trudny i wymagający sezon, głównie z powodu trwającego remontu. Mimo tych utrudnień udało nam się przygotować kilka premier oraz wiele ciekawych projektów. Zależy nam na tym, aby stopniowo ulepszać naszą działalność i dowiedzieć się, jak widzowie oceniają białostocki teatr oraz jego ofertę artystyczną – mówiła Martyna Faustyna Zaniewska, zastępca dyrektora Teatru Dramatycznego.

Badanie opinii widzów stało się już dobrą praktyką instytucji, ponieważ Teatr Dramatyczny podejmuje tego typu działanie od kilku lat.

– Wypełnienie krótkiej ankiety nie zajmuje wiele czasu, a może realnie wpłynąć na dostosowanie naszego programu do potrzeb i oczekiwań widzów. Dzięki włączaniu się w tego typu działania widzowie mogę wyrazić swoje zdanie na temat instytucji, z której oferty korzystają. Do podzielenia się opiniami zachęcamy jednak także te osoby, które nieco rzadziej lub w ogóle nie uczestniczą w wydarzeniach organizowanych przez Teatr Dramatyczny – dodała Martyna Faustyna Zaniewska.

Teatr Dramatyczny zaprasza chętnych do wzięcia udziału w badaniu online. Zgromadzone informacje umożliwią sukcesywną poprawę działalności teatru. Każdy widz, który anonimowo chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania instytucji, może to zrobić poprzez wypełnienie krótkiego kwestionariusza.

źródło: Teatr Dramatyczny w Białymstoku
oprac.: Barbara Likowska-Matys
fot.: Mateusz Duchnowski

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama

Reklama