Reklama

Street Noise 2021 w Białymstoku

Już w najbliższy weekend (23-24 października) prawdziwe święto tańca w Białymstoku. Piąta edycja międzynarodowych zawodów tanecznych Street Noise, których głównym partnerem jest Miasto Białystok, odbędzie się w klubie Rokoko Cubano.

W Białymstoku zostanie zorganizowana kolejna, już piąta edycja wyjątkowego tanecznego wydarzenia – zawodów Street Noise. Głównym partnerem w organizacji zawodów, niezmiennie od 5 lat jest Miasto Białystok. W tym roku uczestnicy będą rywalizować w trzech kategoriach tanecznych: HipHop, Breaking i Showcase oraz w Open Battle. Street Noise to dwa dni zawodów tańca ulicznego w 4 kategoriach wiekowych: Kids (do 11 lat), Junior (do 15 lat), Old (od 16 lat) oraz 30+.  Zapowiada się dobra zabawa i wielka rywalizacja.

Organizatorami zawodów są: Stowarzyszenie FREEWAY oraz DO IT crew. Szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.

W sumie, w poprzednich edycjach zawodów Street Noise udział wzięło około 3 tysięcy tancerzy z kraju i świata, a zawody sędziowali topowi tancerze z Polski i zagranicy.

Eliza Bilewicz-Roszkowska

Plakat informacyjny

Źródło: Urząd Miejski Białystok

Reklama