Reklama

Ruszyła rekrutacja na płatne staże w spółce Glosel. To kolejna edycja programu

Białostocka spółka Glosel, jedna z największych firm w północno-wschodniej Polsce, ogłosiła kolejną edycję programu płatnych staży. Rekrutacja skierowana jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych z Białegostoku i regionu, którzy chcą rozwijać się u boku specjalistów w zakresie marketingu oraz analizy danych. Nabór potrwa do końca kwietnia.

Spółka Glosel od wielu lat aktywnie działa na rynku i należy do największych biznesów e-commerce w północno-wschodniej Polsce. Pod jej skrzydłami znajdują się rozpoznawalne marki tj. TaniaKsiazka.pl – jedna z największych księgarni internetowych w kraju oraz Bee.pl –dynamicznie rozwijający się e-sklep ze zdrową żywnością oraz eko-asortymentem. To firma wielokrotnie nagradzana w konkursach branżowych, która posiada 20 lat doświadczenia w branży e-commerce i współpracuje z najlepszymi specjalistami w regionie. W sezonie letnim ponownie podzielą się oni swoją wiedzą ze studentami i absolwentami uczelni wyższych w ramach płatnych programów stażowych. Rekrutacja już wystartowała i potrwa do końca kwietnia br.

Zeszłoroczna rekrutacja okazała się strzałem w dziesiątkę, dlatego z przyjemnością rozpoczynamy drugą edycję programu płatnych staży dla młodych osób, chcących stawiać pierwsze kroki w branży u boku ekspertów m.in. w dziedzinie marketingu czy IT. Rozpoczęliśmy rekrutację do działów Performance Marketing & SEO, Marketing Automation, Analityka IT oraz Marketing internetowy sklepu Bee.pl. Praca w tych segmentach to doskonałe uzupełnienie wiedzy teoretycznej zdobywanej przez młodych ludzi podczas studiów oraz możliwość wykorzystania jej w praktyce – mówi Joanna Moroz-Jatkowska, dyrektor HR w Glosel. – W czasie 3 miesięcznego stażu nasi specjaliści podzielą się doświadczeniem z obszaru analizy danych, segmentacji grup klientów, a także budowania scenariuszy automatycznych i personalizacji, czyli najmodniejszego ostatnio kierunku w e-commerce, służącego zwiększaniu zaangażowania użytkowników. Osoby, które najlepiej sprawdzą się w powierzonych rolach, będą miały szansę podjęcia stałej pracy w naszej spółce. Po zakończeniu ubiegłorocznej edycji programu zaprosiliśmy 4 stażystów do dołączenia do naszego zespołu. Zostali i pracują z nami do dziś – dodaje.

Trzymiesięczne staże w spółce Glosel rozpoczną się 1 lipca br. Osoby zainteresowane współpracą z firmą mogą przesyłać swoje zgłoszenia oraz CV przez formularz: klik. Wybrani kandydaci zostaną poproszeni o rozwiązanie zadania rekrutacyjnego, a następnie będą zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie Glosela. Firma oferuje umowę stażową, wynagrodzenie, szkolenia wewnętrzne, dedykowanego opiekuna, zniżki pracownicze, a także pracę w nowoczesnym biurze blisko centrum Białegostoku. Założeniem trzymiesięcznego programu jest to, aby po jego zakończeniu być w stanie pełnić obowiązki młodszego specjalisty w zespole. Najlepsi stażyści mają szansę pozostać z Gloselem na dłużej i zyskać stałe zatrudnienie. 

Glosel to firma specjalizująca się głównie w obszarach sprzedaży książek oraz produktów FMCG w Internecie. Pod jej parasolem działają marki, takie jak TaniaKsiazka.pl i Bee.pl. Siedziba firmy mieści się w industrialnie urządzonym biurze w Białymstoku. Dodatkowo, spółka posiada ponad 8 tys. mkw. powierzchni magazynów w nowoczesnym kompleksie Panattoni Park, z którego realizuje zamówienia. Glosel zarządza także 9 księgarniami stacjonarnymi w całej Polsce.

Reklama