Reklama

Plac zabaw w Wysokiem Mazowieckiem zostanie odnowiony i powiększony

Pojawi się nowy zestaw zabawowy ze zjeżdżalniami, powstaną nawierzchnie z naturalnego piasku, a ogrodzenie zyska bezpieczną formę. Umowę na dofinansowanie tej inwestycji podpisał w poniedziałek, 25 marca, członek zarządu Marek Malinowski oraz przedstawicielki Stowarzyszenia Oświatowego Tęczowa Dwójeczka w Wysokiem Mazowieckiem: prezes Iwona Mojkowska i wiceprezes Anna Tymińska. W spotkaniu uczestniczył także wiceprzewodniczący sejmiku Łukasz Siekierko.


– Najmłodsi mieszkańcy naszego regionu to nasza radość i przyszłość. Jako zarząd województwa troszczymy się o to pokolenie, stwarzając mu bezpieczne, atrakcyjne warunki wychowania i edukacji – zaznaczył Marek Malinowski.

W podobnym tonie wypowiedział się, mieszkający w Wysokiem Mazowieckiem, wojewódzki radny Łukasz Siekierko.

– Cieszę się, że akurat ta inwestycja powstanie w moim mieście. Mamy tam piękny park z fontanną i nowy plac zabaw w tych okolicach na pewno uszczęśliwi mieszkańców – zapewniał.

Beneficjentem przedsięwzięcia jest, działające przy Przedszkolu Miejskim nr 2, Stowarzyszenie Oświatowe Tęczowa Dwójeczka. Jego prezes Iwona Mojkowska przyznała, że „inwestycja w najmłodszych, to najlepsza inwestycja”.

Źródło: Urząd Marszałkowski

Reklama