Reklama

Jechali za szybko

Jechali za szybko – stracili prawa jazdy

Data publikacji 25.03.2024

Tylko jednego dnia policjanci z sokólskiej drogówki zatrzymali dwóch kierowców, który przekroczyli dopuszczalną prędkość i stracili prawa jazdy. Jeden z nich jechał mercedesem 111 kilometrów na godzinę w miejscu, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”. Drugi przekroczył nie tylko prędkość, ale też limit punktów karnych. 19 i 33-latek stracili prawa jazdy.

Tylko jednego dnia policjanci z sokólskiej drogówki zatrzymali dwóch kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość i stracili prawa jazdy. Pierwszy z nich wpadł na krajowej dziewiętnastce w miejscowości Straż. Siedzący za kierownicą mercedesa 19-letni mieszkaniec gminy Kuźnica, przekroczył dopuszczalną prędkość o 61 km/h w miejscu, gdzie obowiązywała pięćdziesiątka”. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych, a jego konto zasiliło 14 punktów.

Drugi kierowca wpadł na drodze wojewódzkiej W673. 33-latek jechał mercedesem z prędkością 153 km/h w miejscu, gdzie obowiązywała dziewięćdziesiątka”. Okazało się, że mieszkaniec powiatu białostockiego popełnił wykroczenie w warunkach recydywy. Został ukarany mandatem w wysokości 4000 złotych, a na jego konto trafiło 14 punktów. Mężczyzna stracił prawo jazdy za przekroczenie limitu 24 punktów karnych.


Źródło: Policja Podlaska

Reklama

Reklama