Pierwszy przegląd bezpłatnie z Toyota Bank

Toyota Bank przygotował specjalną ofertę dla wszystkich nowych kierowców Toyoty. Osoby, które zdecydują się na finansowanie zakupu Toyoty kredytem samochodowym w Toyota Bank otrzymają certyfikat uprawniający do bezpłatnego pierwszego przeglądu.
Specjalną ofertą objęte są modele Aygo, Yaris, Corolla i Avensis. Oferta obejmuje wszystkie osoby fizyczne, w tym osoby prowadzące działalność gospodarczą, które kupią jeden z wymienionych modeli oraz sfinansują zakup przy pomocy kredytu Standard w Toyota Bank.
Główną korzyścią Klientów jest możliwość dokonania pierwszego przeglądu technicznego po przejechaniu 15 tys. kilometrów. Klienci finansujący zakup kredytem Toyota Bank dodatkowo objęci są ubezpieczeniem na życie kredytobiorcy.
Oferta wprowadzona przez Toyota Bank jest niewątpliwie bardzo atrakcyjna dla każdego Klienta, ponieważ pozwala znacząco ograniczyć koszty związane z eksploatacją samochodu w pierwszym okresie po zakupie. Bezpłatny przegląd jest realizowany przez wszystkie autoryzowane stacje dealerskie Toyoty w Polsce. Szczegóły oferty dostępne są również w stacjach dealerskich Toyoty.
autor: T.K.
Źródło: Toyota Motor Poland

Reklama