» Online’owa premiera koncepcyjnego modelu Audi skysphere concept

Online’owa premiera koncepcyjnego modelu Audi skysphere concept

Autor: Piotr S.  Dodano: 2021-08-05

Wyświetlono: 82 razy

Online’owa premiera koncepcyjnego modelu Audi skysphere concept

Już 10 sierpnia Audi zaprezentuje „Celebration of Progress”

foto © Audi

Audi zaprezentuje skysphere concept podczas transmisji online, 

10 sierpnia, o godz. 19.00 CEST. 

 

Światowa premiera koncepcyjnego modelu będzie transmitowana przez Audi MediaTV. Obszerne materiały prasowe znajdą się w Audi MediaCenter po zakończeniu transmisji. 

 

Hildegard Wortmann, członek zarządu AUDI AG ds. sprzedaży i marketingu, opowie, w jaki sposób Audi prowadzi transformację marki i kształtuje przyszły świat mobilności premium. Szef marki Audi, Henrik Wenders, wyjaśni na czym polega koncepcja wnętrza i holistyczny ekosystem cyfrowy zapewniający nowe wrażenia w pojeździe. Audi nazywa to nowo zaprojektowane wnętrze samochodu, które otacza pasażerów, „sferą”. Projektant Audi, Gael Buzyn, wprost z niedawno otwartego studia projektowego czterech pierścieni w Malibu, przedstawi proces projektowania i opowie o szczegółach Audi skysphere concept.

Źródło: Audi, Mototarget
 Pisaliśmy również
» Audi odnotowuje sukces w I półroczu 2021
» Audi RS 3 najszybszym samochodem segmentu aut kompaktowych
 Inne artykuły

» Ford Kuga Plug-In pomaga w oszczędzaniu 2021-08-05
  Kuga Plug-In PHEV Ford Kuga z napędem hybrydowym typu plug-in (PHEV) był najlepiej sprzedającym się pojazdem ładowanym z gniazdka we wszystkich segmentach w Europie w pierwszej połowie bieżącego roku1, a nowe dane pokazują, że klienci wykorzystują większość z 56-kilometrowego z… więcej »

» Audi odnotowuje sukces w I półroczu 2021 2021-08-03
  Architektura elektromobilnosci: Audi e-tron Sportback concept Pomimo krytycznej sytuacji w dostawach półprzewodników, Grupa Audi w pierwszym półroczu 2021 r. odnotowała bardzo dobry wynik handlowy i finansowy. Od stycznia do czerwca br., koncern dostarczył klientom na całym świecie 981 681 samochodów…. więcej »

» Modele SEAT-a sprawdzane w warunkach Mont Blanc 2021-08-03
  Modele SEAT-a sprawdzane w warunkach Mont Blanc W Centrum Technicznym SEAT-a w Martorell, jednym z najnowocześniejszych motoryzacyjnych ośrodków badawczych w południowej Europie, trwają badania modeli w symulowanych warunkach pogodowych. Samochody są m.in. wystawiane na działanie amplitudy temperatur dochod… więcej »

» piłkarze Bayernu Monachium otrzymują nowe Audi e-tron GT 2021-07-30
  Audi e-tron GT concept Audi i FC Bayern Monachium kontynuują ofensywę elektryfikacji. Dziesięciu piłkarzy, w tym gwiazda drużyny – Robert Lewandowski oraz pięciu działaczy FC Bayern, odebrali swoje nowe samochody służbowe: w pełni elektryczne modele Audi e-tron GT lub Audi RS … więcej »

» Ford modernizuje fabrykę Van Dyke 2021-07-30
  Ford logo Dotychczasowa fabryka podzespołów do układów napędowych w Michigan ma teraz nową nazwę i rozszerzoną linię produkcyjną, która odzwierciedla zaangażowanie Forda w elektryfikację…. więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama