Nowości Forda na salonie w Paryżu

Zupełnie nowy Ford Mondeo zostanie po raz pierwszy pokazany publicznie podczas zbliżającego się salonu samochodowego w Paryżu (30 września – 15 października). Nowy „flagowy” model Ford of Europe zostanie zaprezentowany po raz pierwszy w wersji kombi, niemal identycznej z wersją, która wejdzie do produkcji seryjnej. Nowy model będzie miał swoją europejską premierę w drugim kwartale 2007 roku.
Ponadto pokazany będzie Ford Focus Coupé-Cabriolet, pierwszy produkowany przez europejską filię Forda samochód ze składanym elektrycznie twardym dachem typu hardtop, ma swoją premierę w wersji z kierownicą po lewej stronie podczas Salonu Samochodowego w Paryżu 2006. Najnowsza propozycja, będąca autentyczną ozdobą gamy modeli tworzących rodzinę Forda Focus, do doskonale znanych walorów tego popularnego i najchętniej kupowanego modelu Forda, dodaje zupełnie nową jakość – czystą radość jazdy samochodem ze złożonym dachem.
Jednak to co ma przyciągnąć zwiedzajacych salon w Paryżu do Forda, jest prezentacja koncepcyjnego samochodu klasy crossover – iosis X
autor: Bstok.pl
Źródło Ford

Reklama